اسکرین شات‌های اندروید آبنبات چوبی در اکسپریا Z4 فاش شد

هرچند انتظار نمی‌رود سونی در کنگره‌ی موبایل بارسلون پرچمدار جدید خود را معرفی کند، اما اسکرین شات‌هایی از محیط اندروید آبنبات چوبی منتسب به اکسپریا Z4 دو سیم کارته نشان از این دارد که در آینده باید در انتظار اکسپریا Z4 سونی باشیم.

در کشمکش انتشار اخباری در مورد احتمال خداحافظی سونی با دنیای گجت‌های موبایل، اسکرین شات‌هایی از محیط سیستم‌عامل اندروید منتسب به اکسپریا Z4 منتشر شده است.

سونی در شماری از بازار‌های نمونه‌ی دو سیم کارته‌ی اکسپریا Z3 را روانه‌ی بازار کرد، حال آنکه اخباری نیز مبنی بر احتمال پشتیبانی از دو سیم کارت در نسل بعدی پرچمدار سونی منتشر شده است. براساس اطلاعات دریافت شده، اکسپریا Z4 با کد PM-0850-BV شناخته می‌شود که وجود یک گوشی‌هوشمند دیگر با کد PM-0851-BV نشان از تفاوت این دو نسخه دارد، که البته تفاوت مورد نظر تنها در پشتیبانی از دو سیم‌کارت در PM-0851 است که از این‌رو گمانه‌ها این گوشی‌هوشمند را همان اکسپریا Z4 می‌خوانند.

امروز اسکرین شات‌هایی از محبط اندروید آبنبات چوبی منتسب به نمونه ی دو سیم کارته‌ی اکسپریا Z4 منتشر شده است. با بررسی اطلاعات موجود در تصویر مربوط به About Phone می‌‌توان به روشنی دید که در این گوشی‌هوشمند از تراشه‌ی MSM8994 اسنپدراگون ۸۱۰ کوالکام استفاده شده است که پرچمدار بودن این گوشی را تایید می‌کند.  با بررسی بیشتر می‌توان طراحی متریال گوگل را نیز در این تصاویر مشاهده کرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید