زوم‌اَپ: Elevate، اپلیکیشنی برای تقویت قوه‌ی ذهن

اگر احساس می‌کنید که در زمان مطالعه یا انجام کارهای روزانه‌ی خود تمرکز کافی ندارید یا بطور کلی مشکلاتی را در انتقال مفاهیم مدنظر خود از طریق کلام داشته و نمی‌توانید با سرعت بالایی بر روی برخی موارد تمرکز کرده و تصمیم بگیرید، پس بهتر است از تمرین‌های روزانه‌ی اپلیکیشن Elevate برای بالا بردن مهارت‌های فکری خود استفاده کنید.

پیش‌تر نیز در زومیت اپلیکیشنی را با‌عنوان Lumosity معرفی کرده بودی که ساز و کاری مشابه Elevate داشت، اما می‌توان Elevate را به مراتب ساده‌تر از Lumisoty معرفی کرد. تمرین‌های طراحی شده برای این سرویس شامل مواردی است که می‌توان با استفاده از آن‌ها قدرت تمرکز، مهارت‌های سخن‌گفتن، قدرت حافظه و قوه‌‌ی پردازش فکر را بالا برد. Elevate با انجام تست‌ها و به مرور زمان براساس ویژگی‌ها و قابلیت‌های هر فرد به طراحی تست‌ها و تمرین‌هاز مختلف خواهد پرداخت.

ElevateMind

هر چه از این اپلیکیشن بیشتر استفاده کنید، نیروی ذهن شما نیز به‌همان اندازه‌ی افزایش خواهد یافت، آزمایش‌های نشان می‌دهند، افرادی که ۴ بار در هفته از این اپلیکیشن استفاده کرده و تست‌های آن را انجام می‌دهند، پیشرفت ملموسی را در توانایی‌های ذهنی خود شاهد بوده‌اند.

از جمله‌ی قابلیت‌های این اپلیکیشن می‌توان به زیر نظر گرفتن نتایج و تمرین‌ها با جزئیات، شخصی‌سازی تمرین‌ها با هدف پوشش دادن نیازهای هر شخص، تنظیم سختی تمرین‌ها با توجه به قابلیت‌های هر کاربر و انواع تنظیمات دیگر اشاره کرد.

دانلود از بازار
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل [email protected] با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید