مایکروسافت تعدادی از ایکس‌باکس وان‌های پر سر و صدا را تعویض کرد

‌‌در چند روز اخیر بازخوردها و گزارشاتی مبنی بر سر و صدای بیش از حد کنسولِ بازی ایکس‌باکس وان در هنگام استفاده توسط کاربران منتشر شده که این اتفاق٬ واکنش مایکروسافت را برای حل مشکل به وسیله‌ی تعویض دستگاه‌ها دربر داشته است.

یکی از مسئولین روابط عمومی مایکروسافت با انتشار اعلامیه‌ای٬ تصمیم این شرکت را برای حل مشکلات گزارش شده اعلام کرد:

ما تعداد کمی گزارش از کاربران ایکس‌باکس وان دریافت کردیم که اعلام کردند به تازگی صدای خیلی بلندی از کنسول‌هایشان در هنگام استفاده بلند می‌شود. در پی این گزارشات و متغایر بودن این مشکل با استانداردهای امنیتی و حفاظتی سیستم ما٬ اعلام می‌کنیم کسانی که دستگاه‌هایشان با یک چنین مشکلی مواجه است، سریعا با واحد پشتیبانی ایکس‌باکس تماس بگیرند و ما نیز مراتب پیگیری و سپس تعویض دستگاه‌ معیوب با نو را انجام خواهیم داد.

این بار اولی نیست که مایکروسافت بسیار سریع و حساب شده نسبت به مشکلات ایکس‌باکس وان پاسخگو می‌شود و در مواردی حتی اقدام به تعویض کاملا رایگان دستگاه معیوب با یک دستگاه نو می‌کند. این کاملا نشان می‌دهد که مایکروسافت از تجربه‌ی بد پاسخگویی ضعیف مشکلات کنسولی نسل قبل یعنی ایکس‌باکس ۳۶۰ که باعث شد تعداد زیادی از کنسول‌های به اصطلاح سه چراغه شده و از رده خارج شوند٬ عبرت گرفته و این‌بار با سرعت عمل بیشتری٬ سعی در جلب رضایت مشتریان و رفع مشکلات احتمالی خود دارد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید