پوشش آزمایشی سرویس 3G ایرانسل در برخی دانشگاه‌ها

با پایان یافتن دوره انحصاری نسل سوم ارتباطات برای رایتل، به زودی شاهد ارائه 3G توسط ایرانسل و همراه اول خواهیم بود. به نظر می‌رسد که ایرانسل به طور آزمایشی اقدام به راه‌اندازی سرویس 3G کرده و در مرحله اول برخی دانشگاه‌ها را تحت پوشش شبکه 3G درآورده است.

به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت ایرانسل اجازه اجرای پایلوت نسل سوم ارتباطات را در شهر تهران کسب کرده و به زودی در چند شهر دیگر نیز پایلون خود را راه‌اندازی خواهد کرد. فارس مدعی شده که هم‌اکنون سرویس 3G ایرانسل در چند نقطه از شهر تهران در دسترس است و کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

بنابر اعلام ایرانسل، پایلوت در چند دانشگاه معتبر و چند ساختمان دولتی اجرا خواهد شد و مشترکان می‌توانند با قرار گرفتن در این مناطق به شبکه نسل 3 ایرانسل متصل شوند. استفاده از نسل 3 با سیم‌کارت‌های فعلی ایرانسل ممکن است و نیاز به تعویض سیم‌کارت نخواهد بود. این دانشگاه‌ها عبارتند از: دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علم‌و صنعت، دانشگاه الزهرا، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه علامه طباطبائی، دانشگاه آزاد تهران جنوب،‌ دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات و دانشگاه آزاد پزشکی.

علاوه بر دانشگاه‌های مذکور، ساختمان نهاد ریاست جمهوری، ساختمان مجلس شورای اسلامی و ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری نیز تخت پوشش سرویس 3G ایرانسل قرار گرفته‌اند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید