گزارش فروت‌کرفت - مجموع ۸۷ سال سرگرمی برای ایرانیان تا این لحظه​

چند کارت و مقداری طلا، همه‌ی آن چیزی‌است که نیاز دارید تا مدت‌ها سرگرم شوید. فروت‌کرفت، بازی‌ای که به سرعت نام خود را به‌عنوان محبوب‌ترین بازی آنلاین ایرانی بر سر زبان‌ها انداخت. همین حالا که شما این مطلب را می‌خوانید، بیش از ۳۰۰ هزار نفر برای آن ثبت نام و بیش از ۷۶ هزار نفر با آن به‌طور فعال بازی کرده‌اند؛ و البته این ارقام روز-به-روز در حال رشد هستند.

فقط گیم‌پلی روان و کاراکترها (یا همان میوه‌ها)، نیستند که شما را ساعت‌ها پای این بازی میخکوب می‌کنند. امکان همکاری و پیشرفت در قبیله‌ها، مأموریت‌ها، نبردهای هم‌زمان و رقابت در لیگ‌ها، بیش از ۳۵۰ کارت متنوع، خرید و فروش کارت‌ها در حراجی و گپ و گفت و ... همه از عواملی هستند که هر بازیکن فروت‌کرفت را به طور متوسط ۱۰ ساعت پای بازی نشانده، و در مجموع معادل ۸۷ سال سرگرمی برای آنها فراهم کرده است.

chart

فروت‌کرفت در میان طرفداران خود به گونه‌ای جا افتاده است که بازیکنان تا ۵۰۰ هزار نبرد در روز انجام ندهند، خواب به چشمشان نمی‌آید. در جدیدترین نسخه‌ی فروت کرفت بازیکنان در ۲۴ لیگ به صورت هفتگی به رقابت می‌پردازند و در انتهای هفته به نفرات برتر جوایزی تعلق میگیرد. همچنین، ایده‌ی بدیع نبرد هم‌زمان با چنان استقبال بی‌نظیری همراه شد که بلافاصله سازندگان این بازی را چند مرتبه ناچار به ارتقای سرور بازی کرد. در حال حاضر فروت‌کرفت در تمام بازارهای معتبر نرم‌افزارهای موبایل برای اندروید و آی‌او‌اس به‌رایگان در دسترس شما برای سرگرمی با یک بازی فاخر ایرانی است تا به جمع خانواده بزرگ فروت‌کرفت بپیوندید.

live-battle

برای ورود به دنیای فروت­کرفت به mo-game مراجعه کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید