۱۰ کی‌بورد مخصوص بازی با طراحی نو

اگر شما یک حرفه‌ای در زمینه‌ی  بازی‌های کامپیوتری هستید، پس احتمالا به صورت جدی در مورد انتخاب کیبوردی مناسب، اندیشیده‌اید. در ادامه و در فهرست پیش رو قصد داریم ۱۰ کیبورد ایده‌آل مخصوص بازی را به شما معرفی کنیم. 

کیبورد ابزاری است فراتر از یک وسیله‌ی  معمولی که تنها برای تایپ کردن مورد استفاده است. علی‌الخصوص هنگامی که این وسیله توسط یک گیمر حرفه‌ای به کار گرفته می‌شود، آن وقت باید گفت  کیبورد یک اسلحه است،  یک ابزار مجازی است که به جای دست، پا و در اصل وجود خود فرد در مواجهه با جهان مجازی و دیجیتال وارد عمل خواهد شد. 

در ادامه به سراغ ده کیبورد انتخابی و برتر فهرست خود می‌رویم. با ما همراه باشید:

10. Logitech G19s

کیبورد مخصوص بازی

اگر به دنبال کیبوردی هستید که حتی در میانه‌ی یک نبرد مهیج هم اطلاعات بازی را در اختیار شما قرار دهد، شاید این گزینه‌ی  مناسب شما باشد. محصولی ارائه شده از شرکت سوئیسی لاجیتک، سازنده‌ی لوازم جانبی کامپیوتر. این کیبورد حرفه‌ای مجهز به صفحه نمایش LCD رنگی است که قابلیت نمایش اطلاعات مهمی همچون وضعیت بازی، ویدیو پلی بک، اطلاعات سیستم و.. را دارد بدون آنکه در روند بازی اخلالی ایجاد شود. همچنین درجه‌ی روشنایی کلیدها را می‌توان در سه حالت مختلف تنظیم نموده و برای هر کدام رنگ دلخواه را از میان سه رنگ آبی، سبز و بنفش انتخاب کرد، البته اگر اینها رنگ مورد نظر شما نیست نگران نباشید چرا که می‌توان از میان طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، گزینه‌ی مورد نظر خود را انتخاب کرد. بدین ترتیب حتی در تاریکی هم مشکلی در یافتن کلید مورد نظر خود نخواهید داشت.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید