تصاویر تازه‌ای از اکسپریا Z3 سونی فاش شد

هر چه به زمان معرفی پرچمدار جدید سونی نزدیک می‌شویم، اخبار و شایعات بیشتری درباره آن مطرح می‌شود. امروز نیز تصاویر تازه‌ای از Xperia Z3 فاش شده است تا دید بهتری نسبت به آن بدست آوریم.

آنچه از تصاویر می‌توان متوجه شد، لبه‌های منحنی‌تر Z3 نسبت به Z2 است. احتمالا سونی پس از نارضایتی برخی از کاربران، نسبت به بهبود ارگونومی تلفن خود اقدام کرده و انحنای بیشتری را به لبه‌های آن داده است تا تلفن بهتر در دست جای گیرد.

نکته جالب توجه دیگر در Z3 مربوط به تغییر محل قرارگیری اسپیکرها است که به لبه چپ جابجا شده‌اند. جالب اینجاست که در تصاویر فاش شده نمی‌توان اسپیکر دوم را مشاهده کرد و این بدین معناست که شاید سونی در Z3 به جای استفاده از اسپیکر استریو به یک اسپیکر مونو بسنده کرده است. اگر این موضوع صحت داشته‌ باشد، احتمالا از نظر صدای خروجی Z3 ضعیف‌تر از Z2 خواهد بود.

کانکتور داک اختصاصی سونی در Z3 نیز دیده می‌شود در کنار این کانکتور، درگاه میکرو SD، میکرو سیم‌کارت و میکرو USB دیده می‌شوند. دکمه اختصاصی شاتر دوربین و جک ۳.۵ میلی‌متری خروجی صدا نیز در لبه بالای دستگاه جای داده شده‌اند.

از تصاویر می‌توان متوجه شد که Z3 نیز همچنان از سنسور 1/2.3 اینچی با رزولوشن ۲۰.۷ مگاپیکسلی به همراه جی‌لنز بهره می‌برد.  در ادامه تصاویر فاش شده از این گوشی را با هم مشاهده می‌کنیم.

نظر شما در باره Xperia Z3 چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید