صفحه‌کلید اندروید L‌ را از پلی‌استورگوگل دریافت کنید

همانطور که می‌دانید، هفته‌ی گذشته گوگل در جریان برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان خود در شهر سن‌فرانسیسکوی آمریکا، از نسخه‌ی آتی سیستم‌عامل اندروید با نام اندروید L پرده برداشت که از الگوی طراحی جدیدی با نام Material Design استفاده می‌کند. حال یکی از توسعه‌دهندگان، صفحه‌کلید این سیستم‌عامل را برای دانلود روی پلی‌استور قرار داده است.

پیش‌تر در زومیت با نحوه‌ی دانلود و نصب نسخه‌ی جدید اندروید L روی ابزار‌های نکسوسی آشنا شدید. اما همانطور که می‌دانید، نسخه‌ی بتای اندروید L فقط برای ابزار‌هایی چون نکسوس 7 و نکسوس 5 در دسترس است. در صورتی که تمایل به استفاده از آخرین نسخه‌ی سیستم‌عامل گوگل داشته، ولی تلفن‌هوشمند اندرویدی شما جزء هیچ‌یک از ابزار‌‌ها نامبرده نیست، حداقل می‌توانید از صفحه‌کلید این سیستم‌عامل در تلفن‌هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید.

Keyboard

یقیناً با عرضه‌ی نسخه‌ی جدید اندروید و در اختیار گرفتن آن توسط توسعه‌دهندگان، باید رفته‌رفته شاهد عرضه‌ی قسمت‌های مختلف این سیستم‌عامل باشیم. در صورتی که تمایل به استفاده از صفحه‌کلید جدید داشته باشید، می‌توانید آن را از فروشگاه اپلیکیشن‌های گوگل دریافت کنید. برای استفاده از این صفحه‌کلید، نیازی به روت کردن گوشی نبوده و قابلیت کار با تمام نسخه‌های اندروید 4.0 و بالاتر، برای تمام ابزار‌های اندرویدی وجود دارد.

دانلود از فروشگاه ویندوز فون

نظر خود را در مورد این کیبرد با ما و دوستان خود به اشتراک بگذارید؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات