با امکانات جدید نرم‌افزار دوربین اکسپریا سونی آشنا شوید: مرد عنکبوتی در کنار شما، بالن صدا بر روی تصاویر و امکانات بیشتر

سونی امکانات جدیدی را به نرم‌افزار دوربین تلفن‌های سری Xperia اضافه کرده و آن‌ها را در گوگل‌پلی قرار داده تا کاربران محصولات این شرکت بتوانند از این امکانات در تلفن خود استفاده نمایند. در ادامه مطلب، متن بیانیه رسمی سونی در باره این امکانات و توضیحات مربوط به هر کدام از آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

متن رسمی سونی برای معرفی امکانات جدید دوربین اکسپریا:

ممکن است برخی از شما تاکنون متوجه شده باشید ولی باید بگوییم که ما به تازگی چند برنامۀ دوربین Xperia جدید و بهبود یافته برای دوربین اجتماعی هوشمند خودمان معرفی کرده‌ایم و همچنین برنامۀ «جلوۀ واقعیت افزوده» خودمان را بهتر کرده‌ایم. علاوه بر کار مستمر با شرکای خارجی برای آوردن تجربه‌هایی جدید به این پلت‌فرم در حال گسترش همیشگی، تیم برنامه‌نویسان Developer World بر روی چند قابلیت جدید و افزودن آنها به قابلیت‌های فعلی کار کرده‌اند...

نخستین قابلیت «Perfectly Clear» است. ابزار اصلاحی برندۀ جایزه توسط Athantech که با دوربین Xperia شما کار می‌کند تا به طور خودکار عکس‌هایتان را بی‌نقص کنید.

«Perfectly Clear» به جای اینکه فیلترها و تغییرات وضوح را به صورت دستی اعمال کند، با تکرار شیوه‌ای که چشمانتان نور را جمع‌آوری می‌کند، رنگ‌ها را به شکلی بی‌نقص ثبت کرده و عکس‌هایی واقعی‌تر را به شما ارائه‌ می‌کند. 
قابلیت بعدی توسط خود Sony ایجاد شده و با نام «بالن صوتی عکس» در گوگل پلی در دسترس است؛ این برنامۀ سرگرم‌کننده و جالب دوربین Xperia، به عکس‌هایتان جان می‌دهد. هنگامی که این برنامه در منوی برنامۀ دوربین فعال شود، «بالن صوتی عکس» از تشخیص صدا برای ثبت چیزی که افراد درست پیش از گرفته شدن عکس می‌گویند، استفاده می‌کند. این برنامه سپس بالن‌های گفتار را درون عکس درج می‌کند و بعد سرگرمی جدیدی را به خاطرات دیجیتالی‌تان اضافه می‌کند. جالب است، این طور نیست! علاوه بر این برنامه‌های جذاب، ما دو به‌روزرسانی بزرگ به برنامۀ پرطرفدار جلوۀ واقعیت افزودۀ‌ خودمان اضافه کردیم. نخست، ما یک سری از طرح‌های زمینۀ قابل دانلود که به شما گزینه‌های سرگرمی و جلوه‌های جذابی حتی بیشتر از قبل را برای کمک به سفارشی کردن عکس‌ها و فیلم‌هایتان ارائه می‌کند، اضافه کرده‌ایم. جلوۀ واقعیت افزودۀ جدید شامل طرح‌های وحشتناک، کمدی و از همه مهم‌تر، جلوه‌ای که توسط کونیماسا سوزوکی مدیر ارشد اجرایی Sony Mobile بر روی صحنه در جریان کنگرۀ جهانی موبایل امسال نمایش داده شد: مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز!

maxresdefault

برای دارندگان Xperia Z2 قابلیت‌های سرگرم‌کنندۀ دیگری نیز وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد صدا را ضبط کنید و همچنین جلوه‌های واقعیت افزودۀ جالبی را به ویدیوهای شخصی‌تان اضافه کنید. همانند همیشه ما به‌روزرسانی مستمر نرم‌افزارمان و معرفی برنامه‌های نوآورانه و هیجان‌انگیز دوربین را برای بیشترین بهره‌گیری شما از دوربین فوق‌العادۀ Xperia خودتان، ادامه می‌دهیم. بنابراین در اینجا ، توییتر: @sonymobilenews و فروشگاه Google Play، منتظر به‌روزرسانی‌های دوربین سرگرم‌کننده‌تر و مفیدتر باشید.

پایان رپورتاژ آگهی/

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید