پازل: عدد پنجم | جایزه هفته: یک دستگاه اسمارت واچ ۲ سونی

اگر دوست دارید آخر هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای کار آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت منتشر می‌شود. در ادامه با شصت و نهمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

بخش «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. شصت و نهمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای شصت و هشت و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

اسمارت‌واچ ۲ سونیپازل این هفته با حمایت شرکت سونی‌موبایل برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به یک نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهد، اسمارت واچ ۲ سونی اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره شصت و هشت

پازل هفته گذشته، یک معمای منطقی بود. اما پاسخ پازل:

جمله سوم، همیشه باید نادرست باشد. چرا که درست بودن جمله‌های اول و دوم و نادرست بودن جمله سوم غیرممکن است. اگر جمله سوم نادرست باشد، پس جمله دوم هم نادرست است. بنابراین احتمال اینکه اول تخم‌مرغ به وجود آمده باشد، صفر است.

 بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگـان

برنده خوش‌شناس «پازل شصت و هشتم» عبارتند از:

خانم آمنه شاکر، ۳۶ ساله از تهران، کاردانی کتابداری
آقای میلاد کمالی، ۲۳ ساله از مشهد، کاردانی شیمی

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آونگ، به هر برنده، یک دستگاه دستگاه هارددیسک اکسترنال ADATA مدل HC500 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به برندگان تبریک گفته و برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۶۹: جمعه ۵/دی/۱۳۹۳
(معمای هوش؛ سطح سخت)

با توجه به تصویر زیر، چه عددی باید به جای علامت سؤال قرار بگیرد؟

Puzzle 69 

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستانتان احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری نمایید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری نمایید.
اگر قصد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــــر تـوجـه کنید:
ایمیل آدرس:puzzle[at]zoomit.ir  //  مـوضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 69
در بدنه ایمـیل نیز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـماس خـود را درج نمـــایید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید