بلیزارد بازی Hearthstone را برای تبلت‌های اندرویدی منتشر کرد

شرکت نام‌آشنای «بلیزارد»، سازنده‌ی عناوین مطرحی مانند World of Warcraft و Starcraft، سرانجام بازی Hearthstone را برای تبلت‌های اندرویدی عرضه کرد.

به گزارش زومجی، علاقه‌مندان هم‌اکنون می‌توانند Hearthstone را از فروشگاه‌های آمازون و گوگل‌ پلی برای تبلت‌های اندرویدی دانلود کنند. البته در حال‌حاضر تنها کسانی که در کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند ساکن هستند، توانایی دریافت این بازی را دارند. طی روزهای آتی، نسخه‌ی اندرویدی Hearthstone در مناطق دیگر دنیا هم عرضه می‌شود.

نسخه‌ی اندروید این بازی با بسته‌ی الحاقی Goblins vs Gnomes عرضه شده و تفاوتی با رایانه‌های شخصی و iOS ندارد. زمانی که این بازی را دانلود کنید و وارد بازی شوید، به شما یک کارت قدیمی رایگان اهدا می‌شود. البته این بازی هنوز یک عنوان رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای دسترسی به آیتم‌های ویژه، از سیستم پرداخت درون برنامه‌ای برای خرید آن‌ها اقدام کنند.

مایک مورهیم از شرکت بلیزارد در رابطه با نسخه‌ی اندرویدی Hearthstone گفته:

طراحی بازی Hearthstone به شکلی است که انجام آن با تبلت‌ها بسیار لذت‌بخش است . برای ارائه‌ی یک تجربه‌ی خوب از این بازی، تیم ما کارهای زیادی را در نسخه‌ی اندروید انجام داده است. از ورود بازیکن‌های جدید به جامعه‌ی Hearthstone خوشحالیم و در آینده منتظر اضافه‌شدن کاربران گوشی‌های هوشمند به دنیای این بازی هستیم.

بلیزارد همچنان در حال کار بر روی نسخه‌ی گوشی‌های هوشمند این بازی است. بنابراین در آینده منتظر انتشار این بازی برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون هم باشید.

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید