تماشا کنید: آگهی ویدئویی اپل به مناسبت سال نو میلادی

با نزدیک شدن به اواخر سال ۲۰۱۴ و تعطیلات سال نو میلادی، اپل آگهی ویدئویی جدیدی منتشر کرده است. کوپرتینویی‌ها به‌ جای بهره‌گیری از یک تم داستانی پیچیده، پروسه‌ی ساخت یک قطعه‌ی موسیقی توسط دختر جوانی را که از ابزار‌های اپلی استفاده می‌کند، دستمایه‌ی داستان خود قرار داده‌اند.

 اپل در آگهی ویدئویی خود از داستان ساده‌ای بهره برده است. در این آگهی ویدئویی یک دختر جوان هدیه‌ی ارزشمندی به مادربزرگ خود می‌دهد. وی پس از یافتن یک صفحه‌ی موسیقی قدیمی که در آن مادربزرگش آهنگ Love Is Here To Stay را زمزمه کرده، تصمیم به ساخت نسخه‌ی جدیدی از این آهنگ می‌گیرد.

دخترک جوان با استفاده از انواع گجت‌های اپلی و همچنین نرم‌افزار ویرایش موسیقی این کمپانی، آهنگ زمزمه شده توسط مادربزرگش را با صدای خود و قطعات پیانو و گیتار ترکیب کرده و قطعه موسیقی جدیدی می‌سازد. در آخر آهنگ جدید را که درون یک آیپدمینی قرار داده به‌همراه یادداشتی روی میز صبحانه قرار می‌دهد.

همانطور که در مشاهده می‌کنید، این ویدئو با استفاده از دو شخصیت اصلی و بدون وجود المان‌های اصلی و شاخص جشن سال نوی میلادی و کریسمس تولید شده است. اپل در این ویدئو نیز سعی کرده فلسفه‌ی ساخت محصولات و بصورت کلی فعالیت خود را نمایش دهد. استفاده از ایده‌های ساده و پیروی از سادگی موضوعی است که اپل همیشه از آن تبیعت کرده است.

نظر شما در این خصوص چیست؟

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید