زوم‌اَپ: Vine، دنیا از پنجره‌ی ویدئوهای کوتاه

Vine سرویس اشتراک‌گذاری ویدئوهای کوتاه است که در سال ۲۰۱۲ راه‌اندازه شده است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان ویدئوهایی کوتاه ۵ تا ۶ ثانیه‌ای را تهیه کرده و با دیگران به اشتراک گذاشت.

همانطور که گفتیم واین سرویس به اشتراک‌گذاری ویدئوهای کوتاه ۵ تا ۶ ثانیه‌ای است که در سال ۲۰۱۲ راه‌اندازی شده است. تنها چند ماه پس از راه‌اندازی این سرویس، توئیتر در اکتبر ۲۰۱۲ واین را از آن خود کرد. با توجه به اینکه این سرویس بر مبنای بستر یک شبکه‌ی اجتماعی بنا نهاده شده، امکان دنبال کردن دیگران در کنار لایک کردن نیز در آن پیش‌بینی شده است. با استفاده از واین می‌توان به‌راحتی ویدئوهای خود را ثبت و با دیگران به اشتراک گذاشت. همچنین امکان اشتراک‌گذاری این ویدیوها در فیسبوک و توییتر نیز وجود دارد.

VineInt

پس از آنکه اپلیکیشن مربوط به این سرویس را که برای هر سه پلتفرم ویندوزفون، اندروید و iOS عرضه شده، روی گوشی‌هوشمند یا تبلت خود نصب کردید، با صفحه‌ی ثبت نام روبرو خواهید شد. در صورتی که از کاربران توئیتر باشید، می‌توانید با استفاده از حساب‌کاربری توئیتر خود در واین ثبت نام کنید، در غیر این صورت امکان ثبت نام از طریق ایمیل نیز پیش‌بینی شده است. پس از وارد شدن به حساب کاربری خود می‌توانید ویدئوهای پرطرفدار را در حوزه‌های مختلف تماشا کنید. اگر از کاربران سرویس اینستاگرام باشید، با نحوه‌ی لایک کردن تصاویر در این سرویس که از طریق دوبار کلیک است، آشنا هستید. اخیرا در واین نیز می‌توان به شکلی مشابه یک ویدئو را لایک کرد. می‌توانید اپلیکیشن واین را بصورت رایگان برای اندروید، iOS و ویندوز فون دانلود کنید.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
دانلود از اپ استور اپل
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید