تماشا کنید: انیمیشن زنده از تجزیه کاربر با استفاده از هنر کینکت

اگرچه بسیاری از گیمرها از پرداخت پول اضافی برای کینکت مایکروسافت دل خوشی ندارند و با حذف آن و پرداخت پول کمتر برای ایکس‌باکس خوشحال‌تر هستند؛ ولی این ابزار می‌تواند خالق تصاویر سه‌بعدی شگفت‌آوری باشد. در ادامه ویدیوی جالبی در این زمینه را با هم می‌بینیم.

به تازگی گروهی با نام Schnellebuntebilder در حال کار روی پروژه‌‌ی Momentum art project است که طی آن، این گروه توسط یک نرم‌افزار مخصوص حرکات کاربر را به صورت زنده توسط کینکت 2 ثبت کرده و این حرکات را به صورت آنی تبدیل به مجموعه‌ای از ذرات می‌کنند. البته این تیم هنوز توضیح نداده که چطور این کار را می‌کند ولی به نظر می‌رسد آنها از قبل فرد مورد نظر را مدلسازی کرده‌اند و  سپس آواتاری از او را که دارای افکت ذرات است در یک ویدیوی زنده قرار می‌دهند.

لینک دانلود

شاید از نگاه یک فرد عادی کار این تیم چندان هم فوق‌العاده نباشد ولی اگر از علاقه‌مندان به حوزه تصاویر سه بعدی باشید و احیانا تجربیاتی در این زمینه داشته باشید، حتما می‌دانید که ساخت تصاویری مانند آنچه که تیم Schnellebuntebilder ساخته‌اند به صورت آنی و درست همزمان با حرکات فرد یک موفقیت تکنیکی در این حوزه محسوب می‌شود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات