اپلیکیشن Play Newsstand با زبان متریال گوگل باز طراحی شد

گوگل در ادامه مجهز کردن سرویس‌های مختلف خود به زبان طراحی متریال، اپلیکیشن Play Newsstand را باز طراحی کرده است. طراحی این برنامه بسیار شبیه به دیگر سرویس‌هایی شده که طراحی متریال گوگل را با خود به همراه دارند. با زومیت همراه بمانید.

اکنون رابط کاربری برنامه بر پایه‌ کارت‌های مختلف با تصاویر بزرگتر و تعداد زیادی انیمیشن‌های انتقالی همراه شده است. گوگل همچنین تجربه خواندن مجلات پرینت شده را بهبود داده تا مجله‌ها نیز اکنون در بهترین ظاهر خود به نمایش درآیند. تا کنون خواندن اینگونه مجلات با اسکرول کردن در سراسر فایل PDF پرینت شده آن برابر بود اما با این طراحی حس خواندن یک مجله کاملا الکترونیک به شما منتقل خواهد شد.

حال در ظاهر جدید Play Newsstand می‌توانید لیستی از مقالات را در فرمتی که بیشتر به ظاهر تلفن‌ها هماهنگ است باز و مطالعه کنید. ظاهر برنامه محیطی ساده و زیبا برای خواندن متون مختلف فراهم می‌کند و تصاویر نیز در بزرگترین سایز نمایش داده می‌شوند.

در دسته بندی‌های این اپلیکیشن نیز بازنگری شده است. پس اکنون به جای انتخاب دسته «غذا و نوشیدنی»، می‌توانید مقالاتی مختص غذاهای گیاهی یا رژیم‌های غذایی را مستقیما در گوشی خود دریافت کنید و سپس به مطالعه بپردازید. نسخه جدید Google Play Newsstand هم‌اکنون برای اندروید قابل بروزرسانی است. کاربران iOS برای دریافت بروزرسانی این اپلیکیشن باید کمی صبور باشند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات