گلکسی اس 4 برای اولین بار، رکورد فروش در ایالات متحده را از چنگ آیفون 5 درآورد

گلکسی اس 4 سامسونگ از آغاز عرضه در ماه آوریل تا به امروز، همواره در میزان فروش رکورد دار بوده است؛ حال گزارشات نشان می‌دهند که طی یک ماه، یعنی از 13 آوریل تا 13 مه امسال، پرچمدار اندرویدی سامسونگ توانسته در جدول فروش 4 اپراتور بزرگ مخابراتی آمریکا به رتبه اول دست یابد و از آیفون 5 اپل سبقت گرفت.

ورایزون، اسپیرینت و تی-موبایل 3 اپراتور بزرگ مخابراتی ایالات متحده هستند که گلکسی اس 4 را در صدر جدول فروش خود دارند و نکته جالب اینکه این پرچمدار اندرویدی سامسونگ توانسته برای اولین بار در طول تاریخ رکورد بیشترین فروش را از چنگ آیفون 5 اپل، البته در ایالات متحده، بگیرد و خودش به تنهایی بر روی سکوی اول بایستد.

بازار تلفن‌های هوشمند ایالات متحده برای مدت‌های طولانی شاهد حضور خیره کننده آیفون اپل در رده اول فروش بوده است اما آمار جدید، زنگ‌های خطر را برای این کمپانی آمریکایی به صدا درآورده‌اند و رهبران اپل احتمالا الان تمام درهای اتاق‌های مدیریتی شرکت را بسته‌اند و مشغول رایزنی در این مورد هستند.

کاربران اپل مدت‌هاست که منتظر معرفی iOS 7 هستند. شاید با آمدن نسخه هفتم از این سیستم عامل همراه محبوب اپل، آمار این جدول به حالت قبلی خود باز گردد؛ اما فعلا باید تا 20 خرداد یعنی آغاز کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل صبر کنیم.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید