معرفی 5 نرم افزار رایگان هفته برای آیفون: از بازی های فکری تا بازی های گروهی و هیجانی

در این مقاله قصد داریم 5 بازی رایگان را به شما معرفی کنیم تا اگر تمایل ندارید آیفون خود را جیلبریک کنید، حداقل چند بازی جذاب بر روی آن داشته باشید. نحوه ساخت اکانت و نصب بازی های رایگان را در این لینک می توانید مشاهده کنید. بازی های رایگانی که در ادامه مشاهده می کنید هم از نوع فکری هستند مانند Temple Run، هم از نوع تیمی مانند Tic Tac Toe و هم از نوع مسابقه ای مانند Off The Leash. پس آنها را از دست ندهید.

Off The Leash

off-the-leash-logo

شما در این بازی باید سگها را هدایت کنید تا از دست کلانتر شهر فرار کنند. این بازی با استفاده از حرکت دادن آیفون به چپ و راست انجام می شود. برای کم کردن سرعت سگها کافی است بر روی صفحه یک ضربه کوچک بزنید. البته توجه کنید که هر مرحله را باید در زمان وضع شده به اتمام برسانید.

MouseMaze

mouse-maze-logo

این بازی در واقع شکل دیگری از بازی PackMan معروف است با این تفاوت که جای کارکتر های بازی با موش و گربه عوض شده است.

در ادامه لینک دانلود این بازی پرهیجان را مشاهده می کنید.

Temple Run

temple-run--logo1

این بازی، سبک بازی های ایندیانا جونز است. کنترل کارکتر بازی دست شماست و باید او را از خطرات حفظ کرده و قسمت های معماگونه بازی را حل کنید تا به مراحل بالاتر برسید. هر مرحله نسبت به مرحله قبل دشوار تر و معمای آن نیز پیچیده تر است.

Tic Tac Toe

tic-tac-logo

بازی Tic Tac Toe از آن دسته بازی هایی است که طرفداران زیادی دارد. بازی که به شما معرفی می کنیم را می توانید به صورت گروهی و تیمی از طرق Wi-Fi انجام دهید. همچنین می توانید به صورت تک نفره یا دو نفره نیز بازی کنید.

زمانیکه فوت وفن و کلک های این بازی را یاد بگیرید، بهتر است آن را به صورت گروهی و آنلاین بازی کنید.

Zombie Farm

zombie-farm-logo

مزرعه زامبی ها یک بازی معتاد کننده است. نسخه های دیگر این بازی، رایگان نیستند، ولی نسخه کلاسیک این بازی رایگان می باشد. شما باید در مزرعه خود زامبی های مختلف را کشت کنید.

منبع: TomGuide

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید