پاور گرین GP480A-EU با توان 480 وات
GREEN GP480A-EU 480W
4
امتیاز کاربراناز ۱۰ رای
امتیاز و نظر دهید
این محصول فعلا فروشنده‌ای ندارد
تبلیغات
مشخصات فنی
480 وات
راندمان 84 درصد
1.65 کیلوگرم
86 × 140 × 150 میلی‌متر
فن 120 میلی‌متری
100 هزار ساعت
ATX12V
غیر ماژولار
گرین GP480A-EU با توان 480 وات
مشخصات اصلی
فرم فکتور
ATX12V
توان خروجی
480 وات
ماژولار
غیر ماژولار
اصلاح ضریب توان (PFC)
بله، Active PFC
میزان اصلاح ضریب توان
بیشتر از 0.95
راندمان
82 تا 86 درصد در 230V AC و بار عادی
مشخصات فنی
ولتاژ ورودی
180 تا 245 ولت
جریان ورودی
حداکثر 4 آمپر
فرکانس ورودی
50 هرتز
تحمل وقفه انرژی
10 میلی‌ثانیه
محدوده زمان‌بندی سیگنال
سیستم خنک‌کننده
فن 120 میلی‌متری
عمر مفید نامی (MTBF)
100 هزار ساعت
مصرف انرژی در حالت آماده به کار
کمتر از 1 وات، مطابق با EUP 2010 Lot-6
دمای عملیاتی
0 تا 40 درجه سانتی‌گراد
مقاومت در برابر رطوبت
سایر مشخصات فنی
استفاده از خازن‌‌های Nippon Chemi-Con و TEAPO از نوع 105C
قابلیت‌ها
کلید پاور
دارد
حالت Fanless
ندارد
حالت Eco
ندارد
نورپردازی RGB
اتصالات
کانکتور مادربرد
کانکتور پردازنده
1 عدد ATX 12V با 8 پین (4+4)
کانکتور PCIe
کانکتور SATA
کانکتور Molex
4 عدد 4 پین
کانکتور FDD
1 عدد
توان خروجی شاخه 12+ ولت
400 وات
توان خروجی شاخه 5+ و 3.3+ ولت
جریان خروجی شاخه 12+ ولت
33.3 آمپر
جریان خروجی شاخه 5+ ولت
20 آمپر
جریان خروجی شاخه 3.3+ ولت
24 آمپر
جریان خروجی شاخه 5VSB+ ولت
2.5 آمپر
0.3 آمپر
استانداردها
تأییدیه‌ها
CE, TUV, CB, FCC, CUL
استاندارد ATX 12V