محبوب ترین ها

HERE

آیفون 6

چهارشنبه, 10 تیر 1394 ساعت 11:26

اپل برای پاییز سال جاری میلادی در حال تدارک نسل جدید گوشی‌هوشمند خود یا همان آیفون 6s است که در واقع یک بروزرسانی از آیفون 6 و 6 پلاس با ظاهری مشابه این گوشی‌های هوشمند و تغییرات در مشخصات داخلی است. حال تصاویری از این گوشی‌هوشمند منتشر شده که در ادامه به بررسی آن‌ها و نکات مهم در رابطه با این تصاویر خواهیم پرداخت.

دوشنبه, 08 تیر 1394 ساعت 22:49

تا پیش از عرضه‌ی آیفون 6 و 6 پلاس به بازار، بسیاری از کمپانی‌ها برای عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند میان‌رده و پایین رده‌ی ارزان قیمت به بازار چین در حال رقابت بودند، حال آنکه پس از عرضه‌ی پرچمداران اپل به بازار، میانگین گوشی‌های هوشمند در بازار چشم بادامی‌ها تا 40 درصد افزایش یافته است.

جمعه, 29 خرداد 1394 ساعت 19:19

همه ما با گوشی‌ خود عکاسی می‌کنیم ولی هستند کسانی که تمایل دارند تا تجربه عکاسی خود را از سطح عادی بالاتر ببرند. شرکت‌های زیادی هستند که ابزارهایی را به شما می‌فروشند تا تجربه بهتری در عکاسی داشته باشید. در ادامه یکی از بهترین ابزارهای کمکی برای عکاسی با آیفون را بررسی می‌کنیم.

سه شنبه, 19 خرداد 1394 ساعت 11:39

اپل شب گذشته در کنفرانس خود بسیاری از بروزرسانی‌های نرم افزاری را معرفی کرد. iOS 9 نسخه‌ی جدید سیستم عامل موبایل اپل است، اگرچه تغییرات ظاهری بسیاری ندارد اما در بطن آن، قابلیت‌های بسیاری تعبیه شده است.

یکشنبه, 17 خرداد 1394 ساعت 12:33

کمپانی سامسونگ با انتشار ویدئوی جدیدی، دو گوشی گلکسی اس ۶ اج و آیفون ۶ را مقایسه کرده و قابلیت‌های منحصر بفرد پرچمدار خود را به رخ رقیبش کشیده است. در ادامه با زومیت همراه باشید تا ویژگی‌های گلکسی اس ۶ اج راکه سامسونگ به بررسی آنها پرداخته، تماشا کنید.

چهارشنبه, 13 خرداد 1394 ساعت 11:00

هر فرد شاغلی در طول روز دغدغه‌های کاری مربوط به خود را دارد. دریک لین که در زمینه تبلیغات کار می‌کند با خلاقیت مثال زدنی توانسته افکار و نگرانی‌های یک روز کاری خود را در قالب تصاویری با شخصیت‌های مینیاتوری نشان دهد. با زومیت همراه باشید.

جمعه, 25 ارديبهشت 1394 ساعت 11:00

تنها چند هفته پس از انتشار گزارش موسسه‌ی آماری KGI در رابطه با میزان فروش آیفون‌های اپل در سه‌ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی، حال موسسه‌ی آماری UBS نیز گزارش خود را منتشر کرده است. انتظار می‌رود اپل در فصل دوم سال جاری میلادی بیش از 50 میلیون دستگاه آیفون به فروش برساند.

دوشنبه, 21 ارديبهشت 1394 ساعت 10:49

همانطور که شماری از تحلیل‌گران پیش‌بینی کرده بودند، آخرین آمار فروش گویای این نکته است که در سه‌ماهه‌ی اول سال، فروش گوشی‌های هوشمند در چین افول کرده است. در این بین اپل خود را به عنوان بزرگ‌ترین عرضه کننده‌ی گوشی در چین مطرح کرده است.

پنج شنبه, 17 ارديبهشت 1394 ساعت 11:20

بر اساس گزارش جدید موسسه‌ی تحقیقاتی کانتار، آمار فروش فبلت‌ها نسبت به کل گوشی‌های هوشمند در سه ماهه اول سال ۲۰۱۵، در آمریکا ۲۱ درصد گزارش شده است. مطابق آمار، فبلت‌ها امسال ۶ درصد فروش بیشتری نسبت به سه ماهه اول سال ۲۰۱۴ داشته‌اند. در بین این فبلت‌ها، گوشی آیفون 6 پلاس اپل رتبه اول فروش را از آن خود کرده است.

چهارشنبه, 16 ارديبهشت 1394 ساعت 20:39

هرچند بخش فروش گوشی‌های‌‌هوشمند سونی با مشکلاتی دست به گریبان است، اما بازوی تولید سنسور‌های دوربین این کمپانی وضعیت مطلوبی دارد. سونی در سال 2014 بیش از 40 درصد از بازار سنسورهای دوربین را در اختیار داشته است.