محبوب ترین ها

آیفون 6
جمعه, 03 مرداد 1393 ساعت 20:11

اگر هنوز انتظار دارید فبلت 5.5 اینچی اپل، آیپد ایر 2 و نسل بعدی آیپد مینی در کنار آیفون 6 در یک مراسم رونمایی شوند، احتمالا امید به احتمال محالی بسته‌اید. همینطور در خصوص این دستگاه‌ها نباید انتظار تغییرات و طراحی انقلابی داشته باشید.

پنج شنبه, 02 مرداد 1393 ساعت 13:09

بر اساس گزارش 9to5mac، اپل در حال اعمال اصلاحات نهایی بر روی iOS 8 است تا این سیستم‌عامل را به مراسم رونمایی از آیفون جدید در ماه سپتامبر معادل با اواخر شهریور ماه آماده سازد. بر اساس شواهد موجود، اپل طبق روال همیشگی عمل کرده و تلاش دارد  این رخداد با محوریت آیفون را در میانه‌ی سپتامبر برگزار نماید.

سه شنبه, 31 تیر 1393 ساعت 14:34

کمپانی سامسونگ همواره سعی کرده در آگهی‌های تبلیغاتی متعددی کاربران آیفون را هدف قرار داده و آنها را به طرق مختلف قانع کند تا تلفن‌های گلکسی این کمپانی را خریداری کنند. در جدیدترین ویدیوی تبلیغاتی سامسونگ شاهد آن هستیم که سامسونگ سعی می‌کند خود را یک قدم جلوتر از اپل نشان دهد.

سه شنبه, 31 تیر 1393 ساعت 09:33

براساس گزارشی که در وال‌استریت‌ژورنال منتشر شده، اپل پیش از عرضه‌ی رسمی نسل جدید تلفن‌هوشمند خود، 70 تا 80 میلیون دستگاه از این محصول را برای تولید سفارش داده است. به‌نظر می‌رسد عرضه‌ی نسل جدید آیفون 6 نه‌تنها از منظر استفاده از صفحه‌ی نمایش بزرگ‌تر مورد توجه خواهد بود، بلکه شاهد انبوه‌ترین عرضه‌ی این محصول از اولین نسل آن خواهیم بود.

جمعه, 27 تیر 1393 ساعت 18:16

در حال حاضر منطق حکم می‌کند که با وجود تمام شایعات مطرح شده در خصوص نسل جدید آیفون، تصور کنیم که اپل این دستگاه را همچون همیشه در سپتامبر معرفی کند. بنابراین با فرض معرفی در سپتامبر، مایه‌ی تعجب نخواهد بود که بدانیم شایعات جدیدی حکایت از آغاز تولید انبوه آیفون 6 از هفته‌ی آینده دارند.

پنج شنبه, 26 تیر 1393 ساعت 10:03

تا به امروز، آنقدر از این تصاویر لو رفته و شایعات گوناگون، دیده و شنیده‌ایم که با چشم بسته هم می‌توانیم شمایل نسل بعدی آیفون اپل را در ذهن تجسم کنیم. بنابراین قدم بعدی، احتمالا باید پرداختن به داخل دستگاه باشد. آنچه در تصویر مشاهده می‌کنید، ظاهرا مربوط به سنسور تشخیص اثر انگشت تاچ آیدیِ آیفون 6 است.

سه شنبه, 24 تیر 1393 ساعت 12:54

مینگ‌چی کو، یکی از تحلیل‌گران موسسه‌ی KGI‌ است که اغلب پیش‌بینی‌های وی در مورد محصولات اپل رنگ واقعیت به خود گرفته است. براساس آخرین گزارش منتشر شده، او پیش‌بینی کرده است که به‌‌دلیل محدودیت‌های موجود در چرخه‌ی تولید آیفون 5.5 اینچی باید شاهد تاخیر در عرضه‌ی این محصول باشیم.

سه شنبه, 24 تیر 1393 ساعت 04:00

شارپ مدتها است که وظیفه تولید نمایشگرهای اپل را بر عهده دارد و یک واحد تولیدی را بطور کامل در کامیامای ژاپن به این امر اختصاص داده است. اما به نظر می‌رسد تحولات جدیدی در این زمینه در حال وقوع است. با زومیت همراه باشید.

دوشنبه, 16 تیر 1393 ساعت 21:37

شایعات گوناگونی که به استفاده اپل از یاقوت کبود در تولید صفحه نمایش نسل بعدی آیفون دامن می‌زند، حال با ویدیوهایی که از چند منبع معتبر به بیرون درز پیدا کرده است، اطمینان ما را از این موضوع افزایش می‌دهد. ویدیویی که مقاومت یاقوت کبود در آیفون 6 که هنوز همه چیز در آن در حد شایعه است را با گوریلاگلس که در صفحه نمایش آیفون 5s استفاده شده بود، مقایسه می‌کند. 

دوشنبه, 16 تیر 1393 ساعت 20:13

به نظر می‌رسد شرکت فاکس‌کان که بعنوان اصلی‌ترین تولیدکننده چینی گوشی‌های آیفون اپل شناخته می‌شود، با توجه به پیش‌بینی تقاضای بالای آیفون 6، از ربات‌ها برای پاسخگویی به این میزان تقاضا در فرآیند تولید خود استفاده خواهد کرد.

جمعه, 13 تیر 1393 ساعت 23:33

ماه‌ها است که انواع عکس‌های لو رفته و طرح‌های مفهومی منتسب به آیفون 6 در رسانه‌های بزرگ و کوچک انتشار می‌یابند. حقیقی یا دروغین بودن هر یک تا لحظه‌ای که مدیران اپل شخصا خود محصول را بر روی صحنه‌ی اصلی معرفی نکنند، مشخص نخواهد بود، اما ثبت کننده این تصاویر که با عینک گوگل گرفته شده‌اند، ادعا می‌کند که این‌ها نزدیکترین طرح موجود به محصول نهایی است.

دوشنبه, 09 تیر 1393 ساعت 23:01

در روزهای منتهی به فصل پاییز شاهد معرفی نسل جدید آیفون خواهیم بود که بنابر گمانه‌های نزدیک به واقعیت، آیفون ۶ در دو نسخه‌ی 4.7 و 5.5 اینچی عرضه خواهد شد. اما امروز گزارش جدیدی در نشریه‌ی ژاپنی Nikkei منتشر شده که حکایت از احتمال عرضه‌ی این تلفن‌هوشمند با صفحه‌ی نمایش خمیده و نشان درخشان اپل، همچون مک‌بوک‌ها دارند.