محبوب ترین ها

آیفون 5 / iPhone 5 - زومیت

پنج شنبه, 13 آذر 1393 ساعت 18:37

بر اساس برخی شایعات، اپل قصد دارد در سال ۲۰۱۵ میلادی تولید آیفون ۴ اینچی را از سر گرفته و یک محصول جدید در این ابعاد را به مجموعه تلفن‌های خود اضافه کند.

سه شنبه, 18 شهریور 1393 ساعت 23:52

نسل ششم از تلفن هوشمند اپل رونمایی شد. آیفون ۶ این بار با تغییرات اساسی همراه بود و اپل به دنبال تغییرات بازار و درخواست کاربرانش، سایز صفحه نمایش گوشی هوشمند خود را به ۴.۷ اینچ و ۵.۵ افزایش داد. بله این بار اپل، آیفون خود را در دو سایز تولید کرد و با عرضه نسخه‌ی ۵.۵ اینچی وارد رقابت با فبلت‌های همچون گلکسی نوت ۴ سامسونگ شد. حال زمان مناسبی است تا آیفو‌ن‌های جدید را با نسل قبلی آن‌ها مقایسه کرده و تغییرات ایجاد شده در آن را بررسی کنید. در ادامه مطلب همراه زومیت باشید.

شنبه, 06 ارديبهشت 1393 ساعت 23:02

اپل روز جمعه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که کلید Power آیفون‌های 5 را که اخیراً با مشکلاتی روبرو شده‌اند، بصورت رایگان تعویض خواهد کرد. کاربران می‌توانند با وارد‌کردن شماره‌ی سریال تلفن‌هوشمند خود در صفحه‌ی پشتیبانی وب‌سایت اپل، از این امر آگاه گردند که آیا تلفن‌هوشمند آن‌ها نیاز به تعمیر دارد یا خیر؛ هرچند همچون همیشه باید کاربران ایرانی را از این امر منفک دانست.

پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1393 ساعت 17:56

پرچمدار جدید سامسونگ در هفته نخست عرضه جهانی، موفق شده گوی سبقت را از رقیب سرسخت خود یعنی آیفون 5S اپل از نظر تعداد دستگاه‌های فروخته شده برباید.

چهارشنبه, 18 دی 1392 ساعت 20:50

آیا شما نیز تا حال حس کرده‌اید که حس‌گرهای لمسی آیفون شما کافی نیست؟ خبر خوب برای شما و افرادی که چنین تصوری دارند این است که یک کمپانی که در نمایشگاه CES نیز حضور دارد، قابی را عرضه کرده است که دارای حس‌گرهای لمسی در پشت و همچنین طرفین قاب است. این قاب که Sensus نام گرفته، برای آیفون 5 و 5S طراحی شده است که سنسورهای حساس به فشار در آن می‌توانند میزان فشار وارد شده به سطح قاب را بسنجند.

سه شنبه, 17 دی 1392 ساعت 21:42

پیش از این Rezence تنها رقیب موجود برای Qi در زمینه‌ی شارژ بی‌سیم برای آیفون 5S بود، اما به‌نظر می‌رسد علاوه بر این کمپانی، WiTriCity نیز قدم در این وادی نهاده است.

شنبه, 16 آذر 1392 ساعت 22:45

اپل با ارائه API مخصوص لوازم جانبی برای آیفون، شرکت‌های گوناگون را برای تولید محصولات جانبی بیشتر، اغوا نموده است. در همین راستا اخبار تازه‌ای از کنترلرهای مخصوص بازی آیفون که توسط کمپانی ریزر ساخته شده‌، بدست آمده است.

چهارشنبه, 29 آبان 1392 ساعت 13:54

 اگر نگاهی به آمار فروش و رقابت آیفون 5c انداخته باشید، به روشنی می‌توان این مدل را به عنوان کم‌فروش‌ترین و ناامیدکننده‌ترین محصول تاریخ اپل دانست. اما آیا اپل با آن‌همه تحلیل‌گر اقتصادی و آن‌همه دفتر و نمایندگی و تحقیقات از نتیجه چنین اقدامی آگاهی ندارد؟ پس آیفون 5c چرا؟ چه چیزی در پس نگاه تیم کوک و یارانش در هنگام معرفی آیفون 5c پنهان شده بود؟

سه شنبه, 28 آبان 1392 ساعت 10:17

چند وقت پیش شایعاتی از درون  کارخانه Foxconn چین، یکی از قطب‌های تولیدی محصولات اپل، به بیرون درز نمود که از کاهش تولید iPhone 5C خبر می‌داد. اما اخبار تازه حکایت از آن دارند که گویا  مدت زیادی تا پایان عمر iPhone 5C نمانده است. حتی شاید هم اکنون نفس‌های آخر را کشیده باشد و تولیدش به طور کامل قطع شده باشد. با ما همراه باشید تا از گزارشی جدید از فاکس‌کان را برایتان بازگو نماییم.

شنبه, 20 مهر 1392 ساعت 17:00

هرچند که آیفون 5S مجهز به جدیدترین سیستم عامل همراه اپل یعنی iOS 7 می‌باشد، اما این دلیل قانع کننده‌ای برای این موضوع نیست که اپلیکیشن‌ها بر روی این سیستم عامل اصلا کرش نکنند. درست است که این سیستم عامل نیز عاری از اشکال نیست اما نکته قابل توجه در این میان این است که اپلیکیشن‌هایی که بر روی آیفون 5S اجرا می‌شوند، دو برابر بیشتر از زمانی که بر روی آیفون 5 اجرا می‌شوند، کرش می‌کنند.