محبوب ترین ها

آیفون / iPhone - زومیت
سه شنبه, 31 تیر 1393 ساعت 09:33

براساس گزارشی که در وال‌استریت‌ژورنال منتشر شده، اپل پیش از عرضه‌ی رسمی نسل جدید تلفن‌هوشمند خود، 70 تا 80 میلیون دستگاه از این محصول را برای تولید سفارش داده است. به‌نظر می‌رسد عرضه‌ی نسل جدید آیفون 6 نه‌تنها از منظر استفاده از صفحه‌ی نمایش بزرگ‌تر مورد توجه خواهد بود، بلکه شاهد انبوه‌ترین عرضه‌ی این محصول از اولین نسل آن خواهیم بود.

جمعه, 27 تیر 1393 ساعت 18:16

در حال حاضر منطق حکم می‌کند که با وجود تمام شایعات مطرح شده در خصوص نسل جدید آیفون، تصور کنیم که اپل این دستگاه را همچون همیشه در سپتامبر معرفی کند. بنابراین با فرض معرفی در سپتامبر، مایه‌ی تعجب نخواهد بود که بدانیم شایعات جدیدی حکایت از آغاز تولید انبوه آیفون 6 از هفته‌ی آینده دارند.

سه شنبه, 24 تیر 1393 ساعت 12:54

مینگ‌چی کو، یکی از تحلیل‌گران موسسه‌ی KGI‌ است که اغلب پیش‌بینی‌های وی در مورد محصولات اپل رنگ واقعیت به خود گرفته است. براساس آخرین گزارش منتشر شده، او پیش‌بینی کرده است که به‌‌دلیل محدودیت‌های موجود در چرخه‌ی تولید آیفون 5.5 اینچی باید شاهد تاخیر در عرضه‌ی این محصول باشیم.

شنبه, 21 تیر 1393 ساعت 16:43

روز جمعه، دولت چین، آیفون اپل را یک تهدید امنیتی قلمداد نمود. چین این تهدید امنیتی را ناشی از قابلیت Frequent Location دانست که می‌تواند مکان‌هایی که شما زیاد به آنجا مراجعه می‌کنید را در آيفون ذخیره کند. اما آیا این موضوع تا به این حد جدی است که دولت چین احساس خطر کند و آیفون را به عنوان یک تهدید امنیتی برشمارد؟

شنبه, 21 تیر 1393 ساعت 14:55

فروش تلفن‌های هوشمند یک سوی آمار مربوط به برتری نسبی آن‌ها را شامل می‌شود. در واقع بخش دیگری که به آن باید توجه نمود میزان استفاده‌ی کاربران از تلفن‌های هوشمند است. هر چند تا به اینجای کار، اپل در زمینه میزان استفاده از تلفن هوشمند در رده اول بود، اما آمار و ارقام تازه‌ای که از میزان استفاده از اپلیکیشن‌ها منتشر شده نشان می‌دهد که جای مهره‌های این بازی، حداقل در کشور پهناور و پرجمعیت چین در حال تغییر است.

سه شنبه, 17 تیر 1393 ساعت 04:00

اولین نسخه‌ی iOS 8 beta اپل در دوم ژوئن منتشر شد و دومین نسخه‌ی آن درست طبق انتظارها دو هفته بعد عرضه شد. ساعاتی پیش اپل سومین بروزرسانی را نیز از نسل بعدی پلت‌فرم موبایل خود ارائه کرد. با زومیت همراه باشید.

دوشنبه, 16 تیر 1393 ساعت 21:37

شایعات گوناگونی که به استفاده اپل از یاقوت کبود در تولید صفحه نمایش نسل بعدی آیفون دامن می‌زند، حال با ویدیوهایی که از چند منبع معتبر به بیرون درز پیدا کرده است، اطمینان ما را از این موضوع افزایش می‌دهد. ویدیویی که مقاومت یاقوت کبود در آیفون 6 که هنوز همه چیز در آن در حد شایعه است را با گوریلاگلس که در صفحه نمایش آیفون 5s استفاده شده بود، مقایسه می‌کند. 

دوشنبه, 16 تیر 1393 ساعت 19:28

UE Air یک اسپیکر قدرتمند است که توسط لاجیتک به صورت اختصاصی برای آی‌دیوایس‌های اپل طراحی شده است. این ابزار با قابلیت Airplay اپل سازگار بوده و امکان اتصال چندین ابزار به آن وجود دارد. در ادامه همراه زومیت باشید.

جمعه, 13 تیر 1393 ساعت 23:33

ماه‌ها است که انواع عکس‌های لو رفته و طرح‌های مفهومی منتسب به آیفون 6 در رسانه‌های بزرگ و کوچک انتشار می‌یابند. حقیقی یا دروغین بودن هر یک تا لحظه‌ای که مدیران اپل شخصا خود محصول را بر روی صحنه‌ی اصلی معرفی نکنند، مشخص نخواهد بود، اما ثبت کننده این تصاویر که با عینک گوگل گرفته شده‌اند، ادعا می‌کند که این‌ها نزدیکترین طرح موجود به محصول نهایی است.

جمعه, 13 تیر 1393 ساعت 15:45

امنیت گجت‌ها براساس موقعیت مکانی کاربر; این موضوع یکی از مفاهیم جدید در مورد حفظ امنیت گجت‌ها در کنار تسهیل استفاده از آن‌ها است. برای مثال، کاربران در محیط منزل برای استفاده از آیفون خود نیاز به وارد کردن کد امنیتی نخواهند داشت، چراکه به‌نظر می‌رسد اپل با ثبت چنین پتنتی سعی در استفاده از آن در آیفون‌های خود دارد.

یکشنبه, 01 تیر 1393 ساعت 11:30

 یقیناً اشاره به این نکته که اپل درصدد عرضه‌ی دو نسخه از آیفون با صفحه‌ی نمایش 4.7 اینچ و 5.5 اینچ است، تکرار مکررات باشد. پس از انتشار اولین شایعات در این مورد شاهد انتشار تصاویر متعددی بوده‌ایم. حال تصاویری از صفحه‌ی نمایش 5.5 اینچی منتسب به آیفون 6 منتشر شده است.

پنج شنبه, 29 خرداد 1393 ساعت 21:00

در طی سال گدشته، گروه کوچکی در دانشگاه استنفورد، مشغول کار و آزمایش با چند آیفون، پرینتر سه‌بعدی و قطعات لگو بوده‌اند و ماحصل کار آن‌ها، گجتی شده که می‌تواند از کوری میلیون‌ها نفر در جهان، جلوگیری کند.