محبوب ترین ها

آیفون / iPhone - زومیت

یکشنبه, 04 مرداد 1394 ساعت 19:49

تا به حال هیچ کدام از گوشی‌های شرکت اپل دارای پشتیبانی از کارت حافظه‌ی جانبی به منظور افزایش فضای دستگاه نبوده؛ از این‌رو همواره ابزارهای جانبی بسیاری برای آن‌ها تولید می‌شود. اخیرا نوعی کابل برای گوشی‌های اپل توسعه داده شده که دارای حافظه‌ای برای ذخیره اطلاعات است. با زومیت همراه باشید.

سه شنبه, 06 مرداد 1394 ساعت 21:30

در فصل تابستان هر سال، اپل آماده می‌شود تا نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل iOS را منتشر کند. نسخه‌ی مربوط به تابستان امسال، iOS 9 نامیده شده و در ماه شهریور به صورت رایگان برای دستگاه‌های آیفون 4s، آیپد ۲، آیپدمینی، آیپادتاچ ۵ و مدل‌های بالاتر این دستگاه‌ها منتشر خواهد شد که درحال حاضر، نسخه‌ی بتای آن منتشر شده است. برای موشکافی نسخه‌ی بتای iOS 9، زومیت را همراهی کنید.

چهارشنبه, 31 تیر 1394 ساعت 01:50

دقایقی پیش اپل گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی خود را منتشر کرد. اپل با انتشار این گزارش نشان داد باز هم رکوردشکنی کرده و با کسب درآمد ۴۹.۶ میلیارد دلاری خود، بهترین آمار مربوط به فصل دوم را ثبت کرده است.

دوشنبه, 29 تیر 1394 ساعت 11:55

پیش از آنکه اپل گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی را منتشر کند، مینگ چی کو، تحلیل‌گر نام آشنای موسسه‌ی KGI گمانه‌های خود مبنی بر آمار فروش محصولات اپل را در گزارشی منتشر کرده است. با زومیت همراه باشید.

دوشنبه, 29 تیر 1394 ساعت 10:08

اپل آگهی ویدیویی جدیدی را در رابطه با آیفون 6 منتشر کرده که موضوع آن حول اپ‌استور و اپلیکیشن‌های موجود برای این گوشی هوشمند است. با زومیت همراه باشید.

چهارشنبه, 24 تیر 1394 ساعت 18:06

Touch ID موجود بر روی دستگاه‌های iOS، راهکاری آسان و بسیار مناسب برای بازکردن قفل نرم‌افزارها و خود دستگاه است. اما حالا می‌توانید کامپیوتر مک را هم با آن قفل‌گشایی کنید. همراه زومیت باشید.

دوشنبه, 22 تیر 1394 ساعت 09:54

هرچند اپل سهم عمده‌ی بازار گوشی‌های هوشمند را در اختیار ندارد، اما از نظر سود عملیاتی کسب شده، نام اپل در صدر قرار دارد. بنابر آخرین گزارش‌های منتشر شده، اپل طی سه ماهه‌ی اول ۲۰۱۵ در میان ۸ کمپانی تولیدکننده‌ی اول، ۹۲ درصد از سود عملیاتی را به خود اختصاص می‌دهد.

دوشنبه, 22 تیر 1394 ساعت 09:04

ویژگی که در نطق اصلی کنفرانس WWDC امسال اپل اشاره‌ای به آن نشد، اضافه شدن پشتیبانی کامل زبان‌های راست به چپ در iOS 9 است. با زومیت همراه باشید.

جمعه, 19 تیر 1394 ساعت 17:05

بر هیچ‌کس پوشیده نیست که اکثر مشتریان آیفون از خرید خود راضی هستند، اما اپل اخیراً دو ویدیو تبلیغاتی را منتشر کرده و در آن به دو حقیقت درباره‌ی آیفون پرداخته که در دیگر گوشی های هوشمند وجود ندارند.

شنبه, 20 تیر 1394 ساعت 14:44

با وجود این که کاربران اندرویدی مدت‌زمان زیادی است که از قابلیتی به نام ذخیری شارژ باتری (Power Saving) بهره می‌برند؛ اما کاربران سیستم‌عامل iOS تا قبل از ورود نسخه‌ی نهم به میدان رقابت، ازچنین قابلیتی کاملاً بی‌بهره بودند. اگر قصد استفاده از این ویژگی را دارید،  زومیت را همراهی کنید.