محبوب ترین ها

آیفون / iPhone - زومیت

چهارشنبه, 15 مهر 1394 ساعت 21:35

آیفون 6 اس نه تنها همچون گذشته از نظر سخت‌افزاری ارتقاء یافته، بلکه این بار به یک قابلیت جدید و جالب به نام 3D Touch مجهز شده است که آیفون‌های امسال را از رقبا جدا می‌کنند. اما این قابلیت و تغییرات اعمال شده در آیفون تا چه اندازه مهم و کارآمد هستند؟ با بررسی ویدیویی زومیت از جدیدترین آیفون اپل همراه باشید.

یکشنبه, 12 مهر 1394 ساعت 15:32

اپل به تازگی جدیدترین پرچمدار خود را روانه بازارهای جهانی کرده است. در همین ابتدا مشکلاتی مبنی بر داغ شدن دکمه هوم و برخی ایرادات دیگر گزارش شده است، اما این مشکلات در مقایسه با موضوع بندگیت که سال گذشته برای اپل مساله‌ساز شده بود، بسیار محدودتر و کم اهمیت‌تر هستند.

پنج شنبه, 09 مهر 1394 ساعت 19:12

کیک استارتر همواره محلی برای تبلور ایده‌های خلاقانه بوده و هست. شات (‌Shot) لنزی را برای آیفون است که برای جذب سرمایه در کیک استارتر قرار گرفته است. با استفاده از این لنز می‌توان آیفون را به یک دوربین واقعیت مجازی تبدیل کرد. این کمپانی موفق شده تا ۸۹٫۰۰۰ دلار سرمایه‌ی اولیه را جذب کند.

یکشنبه, 05 مهر 1394 ساعت 13:32

اندروید و iOS همواره در حال رقابت سالم با یکدیگر هستند و این رقابت باعث شده است تا این دو پلتفرم هر سال بهتر از گذشته عمل کنند و ویژگی‌های بهتری را برای رقابت با یکدیگر معرفی کنند. برای آشنایی با ۷ مورد از درس‌هایی که اندروید به آیفون داده است با زومیت همراه باشید.

شنبه, 04 مهر 1394 ساعت 14:05

پس از عرضه‌ی نسل جدید گوشی‌های هوشمند آیفون، اطلاعات جدیدی در رابطه با قدرت و قابلیت این گوشی‌های هوشمند منتشر شده که یکی از این اطلاعات مربوط به بنچمارک GeekBench پردازنده‌ی A9 آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس است.

شنبه, 04 مهر 1394 ساعت 13:25

حتما با خودکارهایی که در پشت آنها نور سیاه قرار داده شده تا بتوانید از اصل بودن اسکناس‌ها آگاهی پیدا کنید روبرو شده‌اید. شما می‌توانید به روشی ساده با استفاده از تلفن مجهز به دوربین و فلش LED نور سیاه را ایجاد کنید.

جمعه, 03 مهر 1394 ساعت 19:51

 چندین سال است که کاربران با استفاده از روش‌های خلاقانه‌ای در فکر دور زدن صفحه‌ی قفل iOS هستند. با وجود این که شرکت اپل باگ‌های امنیتی مربوط به استفاده از چنین روش‌هایی را در نطفه خفه می‌کند، اما باز هم برخی از موارد امنیتی، از دید چشمان ریزبین اپل پنهان می‌ماند!  زومیت را همراهی کنید.

جمعه, 03 مهر 1394 ساعت 09:17

شکی نیست که در میان محصولات اپل، آیفون سودآورترین محصول بوده و در نتیجه بیشترین اهمیت را برای این شرکت دارد. اما آیا اوضاع همواره همینطور بوده است؟ با زومیت همراه باشید تا نگاهی به تاریخ ۸ ساله‌ی عرضه‌ی آیفون و جایگاه این محصول در بین دیگر محصولات اپل داشته باشیم.

جمعه, 03 مهر 1394 ساعت 10:00

ترس از BendGate، اپل را بر آن داشت تا با استفاده از آلومینیوم سری ۷۰۰۰ در آیفون‌های جدید، محصول خود را مستحکم‌تر از پیش کند. حال با آغاز عرضه‌ی این گوشی‌هوشمند به بازار، ویدیویی از کشور استرالیا منتشر شده که نشان می‌دهد با وجود فشار مضاعف، آیفون ۶ اس خم نمی‌شود.

چهارشنبه, 01 مهر 1394 ساعت 10:20

 یکی از هشدارهای ناخوش‌آیندی که دور از انتظار نیست و بیشتر کاربرها با آن روبه‌رو می‌شوند، در مورد کمبود فضای ذخیره‌سازی گوشی هوشمند است. در این مقاله، قصد مرتفع کردن این مشکل را داریم. لطفا زومیت را همراهی کنید.