پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی – تمام شد

پوشش زنده زومجی از افتتاحیه رویداد PlayStation Experience 2015 سونی – تمام شد

رویداد پلی‌استیشن اکسپرینس سال گذشته آنقدر مورد توجه قرار گرفت و سونی در برگزاری آن سنگ تمام گذاشت که باعث شد این کمپانی ژاپنی برای دومین سال پیاپی، این مراسم را برگزار کند. با زومجی همراه باشید تا لحظه به لحظه‌ی این رویداد اختصاصی سونی را برایتان گزارش کنیم.

شاید هیچ کس فکر نمی‌کرد رویداد اختصاصی پلی ‌استیشن اکسپرینس سونی که با حضور شرکا، ناشران و بازی‌سازان مختلف برگزار می‌شود، تا این حد بزرگ و تاثیرگذار ظاهر شود، ولی اهمیتی که سونی برای این رویداد قائل شد و رونمایی‌های بزرگی که در آن انجام داد، سبب شد تا این رویداد از محبوبیت و استقبال خوبی برخوردار شود. همین مسئله بهانه‌ای شد تا پلی‌استیشن اکسپرینس امسال هم با شکوه‌تر و بزرگتر از سال گذشته بازگردد تا محلی برای یکه‌تازی و قدرت‌نمایی سازنده‌ی کنسول‌ پلی‌استیشن باشد.

پلی‌استیشن اکسپرینس امسال شاهد حضور سازندگان بزرگی خواهد بود و همین موضوع نوید رونمایی از محصولات و بازی‌های مورد انتظاری را می‌دهد. جدا از حضور مطمئن سازندگان Uncharted 4 برای نمایشی جدید، شایعات وسوسه‌انگیزی به گوش می‌رسد که محقق شدن آنها شوک عظیمی حتی به طرفداران سایر پلتفرم‌ها وارد می‌کند. شایعه‌ی رونمایی از Red Dead Redemption 2 یکی از بزرگترین شایعات پیرامون رویداد پیش روی سونی است. هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن هم مطمئنا رونمایی‌های دیگری خواهد داشت و حتی شاید سونی از تاریخ انتشار و قیمت آن هم صحبت‌هایی انجام دهد. استودیو سانتا مونیکا خالق سری God of War چندی پیش حرکت‌های جدیدی انجام داده که مقداری مارا امیدوار به رونمایی رسمی از قسمت جدیدی از خدای جنگ ۴ در پلی‌استیشن اکسپرینس کرده است. با این حال باید ببینیم این رویداد چه چیزهایی برای ما دارد. با زومجی و پوشش لحظه به لحظه کنفرانس افتتاحیه پلی‌استیشن اکسپرینس و سپس پوشش خبری آن همراه باشید.

برای مشاهده پست پوشش لحظه به لحظه PlayStation Experience 2015 به زومجی مراجعه کنید.

پلی‌استیشن اکسپرینس ۲۰۱۵

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده