هواوی واچ GT 5 احتمالاً به‌زودی با سیستم‌عامل HarmonyOS NEXT از راه می‌رسد

دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
ساعت هوشمند هواوی واچ GT4 آویزان روی شاخه
ظاهراً هواوی قصد دارد به‌زودی ساعت هوشمند Watch GT 5 را با سیستم‌عامل روان‌تر و سریع‌تر از نسل قبل معرفی کند.
تبلیغات

طبق شایعات اخیر، هواوی خود را برای عرضه‌ی نسل جدیدی ساعت‌های هوشمند محبوب سری Watch GT آماده می‌کند. FixedFocus، افشاگر نام‌آشنا، با انتشار پستی در ویبو، اطلاعاتی را به‌اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد سری Watch GT 5 به‌زودی از راه خواهد رسید.

گفته می‌شود ساعت هوشمند هواوی مدل Watch GT 5 از سیستم‌عامل HarmonyOS NEXT بهره خواهد برد که تجربه‌ی کاربری روان‌تر و کارآمدتر از HarmonyOS 4.2 را نوید می‌دهد.

تاریخ دقیق عرضه‌ی سری Watch GT 5 هنوز مشخص نیست؛ اما باتوجه‌به استفاده از HarmonyOS NEXT، احتمال رونمایی این ساعت‌ها در سه‌ماهه‌ی پایانی سال جاری قوت می‌گیرد. همچنین، شاید شاهد معرفی هم‌زمان این محصول با گوشی هواوی مدل میت ۷۰ باشیم.

درحال‌حاضر، HarmonyOS NEXT مراحل آزمایشی را سپری می‌کند. به‌هر‌حال، گفته می‌شود این به‌روزرسانی درمقایسه‌با سایر نسخه‌های HarmonyOS بسیار بهینه‌تر، روان‌تر، سریع‌تر و امن‌تر است. هواوی قصد دارد با آپدیت مذکور، تجربه‌ی نرم‌افزاری کاربرانش را ارتقا دهد.

همان‌طور‌که قبلاً تأیید شده است، هواوی نسخه‌ی پرو سری Watch GT 4 را عرضه نخواهد کرد. بدین‌ترتیب، احتمال معرفی نسخه‌ی جدیدی از ساعت‌های هوشمند خانواده‌ی GT در اواخر سال جاری افزایش می‌یابد.

Watch GT 4 در دو نسخه‌ی ۴۶ و ۴۱ میلی‌متری عرضه می‌شود. نسخه‌ی ۴۶ میلی‌متری برای مچ‌هایی با اندازه‌ی ۱۴۰ تا ۲۱۰ میلی‌متر مناسب است و ۴۸ گرم وزن دارد. درمقابل، نسخه‌ی ۴۱ میلی‌متری برای مچ‌هایی با اندازه‌ی ۱۲۰ تا ۱۹۰ میلی‌متر طراحی شده است و فقط ۳۷ گرم وزن دارد.

این دو مدل ازنظر اندازه‌ی نمایشگر نیز با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. بدین‌ترتیب، انتظار می‌رود نسل بعدی این محصول نیز حداقل در دو اندازه‌ی ۴۱ و ۴۶ میلی‌متری دردسترس خریداران قرار گیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات