ساعت هوشمند VivoWatch 6 ایسوس با قابلیت‌های متنوع سلامت و شارژدهی ۱۴ روزه معرفی شد

جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۰
مطالعه 3 دقیقه
ساعت هوشمند ایسوس Vivo Watch 6
ساعت هوشمند جدید ایسوس با وزنی سبک، قابلیت‌های جامع برای مدیریت سلامتی و شارژدهی ۱۴ روزه معرفی شد.
تبلیغات

ایسوس از ساعت هوشمند VivoWatch 6 رونمایی کرد. این محصول پرچمدار ایسوس با وزن ۶۰ گرم، گزینه‌ای مناسب برای استفاده‌ی راحت در طول روز محسوب می‌شود.

VivoWatch 6 به صفحه‌نمایش لمسی ۱٫۳۹ اینچی AMOLED مجهز شده که شیشه‌ی محافظ از جنس گوریلاگلس و ۳۵۰ نیت روشنایی دارد.

قابلیت منحصربه‌فرد ساعت هوشمند ایسوس مدل VivoWatch 6، امکان پایش فشار خون و نوار قلب (ECG) است. ایسوس برای این منظور، برنامه‌های اختصاصی ASUS Blood Pressure و ASUS ECG را روی ساعت قرار داده است.

قابلیت‌های جامع سلامت VivoWatch 6، این ساعت را قادر به اندازه‌گیری ترکیب بدنی، کیفیت خواب و سطح آرامش کاربر ساخته است. این ساعت هوشمند برای دستیابی به این قابلیت‌ها از دو مجموعه سنسور پزشکی ECG و PPG بهره می‌برد. حلقه‌ی بیرونی VivoWatch 6 نیز به حسگر BIA (آنالیز امپدانس بیوالکتریک) مجهز شده که ترکیب بدنی کاربر را اندازه‌گیری می‌کند.

ساعت هوشمند ایسوس Vivo Watch 6
ساعت هوشمند ایسوس Vivo Watch 6
ساعت هوشمند ایسوس Vivo Watch 6
ساعت هوشمند ایسوس Vivo Watch 6

با قرار دادن انگشت شست و اشاره روی حسگر BIA ساعت VivoWatch 6، می‌توانید درصد چربی بدن، توده عضلانی اسکلتی، میزان آب بدن و نرخ متابولیک پایه را مشاهده کنید. این ساعت همچنین می‌تواند فعالیت سیستم عصبی خودمختار را پایش کند و از قابلیت HRV (تغییرپذیری ضربان قلب) برای محاسبه‌ی سطح آرامش استفاده می‌کند.

VivoWatch 6 از GPS دوبانده و ۱۴ روز شارژدهی باتری بهره می‌برد. شرون پن، مدیر ارشد بخش برنامه‌ریزی محصولات سلامت هوشمند در ایسوس، دراین‌باره گفت: «VivoWatch 6 با بهره‌گیری از نوآوری‌های پیشرفته و سال‌ها تخصص پزشکی، به کاربران کمک می‌کند تا به‌راحتی بر اهداف بلندمدت سلامتی خود نظارت داشته باشند و امکان پایش لحظه‌ای علائم حیاتی را در هر زمان و مکانی فراهم می‌کند تا به مفهوم واقعی پیشگیری در حوزه‌ی سلامت دست یابیم.»

اپلیکیشن ASUS HealthConnect تمامی پارامترهای سلامتی اندازه‌گیری شده را در یک نگاه به کاربر ارائه می‌دهد. این برنامه همچنین شامل سرویس ابری Care Track می‌شود که به اعضای خانواده امکان می‌دهد موقعیت مکانی و وضعیت سلامتی کاربر را به‌صورت لحظه‌ای مشاهده کنند.

ایسوس زمان عرضه‌ی VivoWatch 6 را به‌صورت رسمی اعلام نکرده است. قیمت ساعت هوشمند جدید ایسوس ۱۴۰ دلار اعلام شده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات