بررسی ویدیویی زومجی از بازی Just Cause 3

بررسی ویدیویی زومجی از بازی Just Cause 3

Just Cause 3 زیر سایه‌ی بازی‌های بزرگی که در یک ماه اخیر منتشر شدند روانه‌ی بازار شد. از هیجان و صحنه‌های نفس‌گیر گرفته تا باگ و لودینگ‌های طولانی را می‌توانید در تازه‌ترین دست‌پخت استودیوی آوالانچ پیدا کنید. با بررسی ویدیویی این بازی اززومجی همراه باشید.

بعد از عملکرد نه چندان دلچسب Mad Max، کسانی که منتظر عرضه‌ی سومین نسخه‌ی Just Cause بودند کمی نگران شدند و شاید سعی کردند انتظارهایشان را پایین بیاورند. اما آوالانچ همه‌ی نیروی خود را روی عنوانی که امضایش محسوب می‌شود گذاشته و آن را جدی‌تر گرفته است، کاری که ما به عنوان گیمر در قبال این بازی باید کاملاً از آن دوری کنیم. سری Just Cause همیشه سرشار از لحظات خنده‌دار و اکثراً غیرواقعی بوده که این دو ویژگی در سومین نسخه به اوج خود رسیده‌اند. اگر صرفاً به قصد لذت بردن سراغ بازی برویم،‌ از چیزی که تجربه خواهیم کرد ناامید نمی‌شویم.

در این میان البته مشکلات ریز و درشتی وجود دارند که بعضاً روی کیفیت تجربه‌ی بازی تأثیر می‌گذارند. اما اگر Just Cause 3 را به چشم یک بازی که هدفش فقط سرگرم‌کننده بودن است ببینید، حتماً لحظات خوبی در بازی خواهید داشت. در بررسی ویدیویی زیر بازی را از جنبه‌های مختلف سنجیده‌ایم و سعی کردیم رویکردی متناسب با اهداف بازی داشته باشیم و البته، صحنه‌های بسیار جالبی که در بازی رخ داد را هم در آن قرار داده‌ایم. پس بدون وقفه‌ی بیشتر، شما را به دیدن بررسی ویدیویی Just Cause 3 دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p|دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

 

زومجی چگونه یک بازی را بررسی می‌کند؟

درباره آیتم‌های ویدیویی اختصاصی زومجی

تهیه شده درزومجی

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید