زوم‌کست: تحلیلی بر بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و آینده مجموعه

زوم‌کست: تحلیلی بر بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و آینده مجموعه

 جدیدترین ساخته‌ی بازی‌ساز اسطوره‌ای، هیدیو‌ کوجیما، با نام Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. زومجی در قسمت جدید سری زوم‌کست به همراه سه مهمان ویژه، به بررسی و تحلیل عمیق این بازی و کل مجموعه پرداخته است.

انتشار قسمت پنجم از سری بازی‌های Metal Gear Solid تحت نام The Phantom Pain مساوی شد با بالا گرفتن بحث و جدل‌ها و مشکلات هیدیو کوجیما با کمپانی کونامی و همین مسئله موجبات نگرانی طرفداران این مجموعه بابت آینده‌ی سری بازی‌های Metal Gear Solid را فراهم کرد. از طرفی، فانتوم پین به موفقیت‌های شگفت‌انگیزی دست یافت کرد که ثابت کرد کوجیما حتی زیر بار فشار و شایعات، می‌تواند مانند گذشته محصولی در خور توجه تولید کند. این بار، ما در زومجی و قسمت جدید از برنامه زوم‌کست با سه مهمان ویژه به بررسی و تحلیل MGS V: TPP و به طور کل گذشته و آینده‌ی  مجموعه پرداخته‌ایم.

امین لامیان از استودیو راسپینا موبایل و از سازندگان بازی ایرانی ارتش‌های فرازمینی، ابولفضل سجادی از استودیو زمستان رسانه و از سازندگان بازی میرمهنا و ایمان کبیره، کارشناس بازی‌های ویدیویی و از نویسندگان زومجی، در این برنامه حضور دارند.

این شما و این زوم‌کست بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 320p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

 

درباره آیتم‌های ویدیویی اختصاصی زومجی

تهیه شده در زومجی

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده