بررسی ویدیویی زومجی از بازی Star Wars Battlefront

بررسی ویدیویی زومجی از بازی Star Wars Battlefront

جنگ ستارگان اسمی آشنا برای اهالی سینما و تلویزیون است. نامی که از سال‌های دور در ژانر علمی- تخیلی می‌درخشد و طرفداران بی‌شماری دارد. اما شهرت این نام به حوزه‌ی سینما محدود نیست و شاهد بازی‌های ویدیویی خوبی نیز بر اساس آن هستیم. بازی Star Wars Battlefront جدیدترین ساخته‌ی استودیو دایس، سازنده‌ی مشهور سری بتلفیلد، مورد بررسی تحریریه زومجی قرار گرفته و شما می‌توانید در ادامه بررسی ویدیویی این بازی نسل هشتمی را تماشا و دانلود کنید.

امسال سال بسیار هیجان‌انگیزی برای طرفداران دنیای جنگ ستارگان است. از طرفی تقریبا یک ماه دیگر Star Wars The Force Awakens، جدیدترین فیلم این سری اکران خواهد شد و از طرف دیگر بالاخره بازی موردانتظار Star Wars Battlefront منتشر شد. تقریبا دو سال و نیم پیش بود که الکترونیک آرتز در جریان نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۳ از بازی Star Wars Battlefront رونمایی کرد. این بازی که توسط استودیو دایس که تبحر خاصی در ساخت بازی‌های اعتیادآور آنلاین دارد ساخته شده است، از همان ابتدا نوید یک بازی متفاوت را نسبت به بازی‌های قدیمی که با اقتباس از این سری ساخته شده بودند را می‌داد. نمایش‌های بازی در نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌های مختلف مورد تحسین مخاطبین قرار گرفت و بتای عمومی بازی با ۹ میلیون گیمر،‌ به موفق‌ترین بتای بازی‌های الکترونیک آرتز تبدیل شد.

با بررسی ویدیویی زومجی از بازی Star Wars Battlefront همراه باشید تا ببینیم این بازی در القای حس دنیای جنگ ستارگان و به طور کل به عنوان یک بازی شوتر آنلاین چه حرف‌هایی برای گفتن دارد:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

 

زومجی چگونه یک بازی را بررسی می‌کند؟

درباره آیتم‌های ویدیویی اختصاصی زومجی

تهیه شده درزومجی

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید