بررسی ویدیویی زومجی از بازی Need for Speed 2015

بررسی ویدیویی زومجی از بازی Need for Speed 2015

سری بازی‌های Need for Speed یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های اتومبیل‌رانی و مسابقه‌ای دنیا است که هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد.امسال الکترونیک آرتز با قسمتی جدید بازگشته تا یک مرتبه‌ی دیگر در سبک اتومبیل‌رانی آرکید، شما را در نقش رانندگان بی‌قانون و مسابقات مهیج قرار دهد. در ادامه با زومجی و بررسی ویدیویی این بازی همراه باشید.

قبول کنیم یا نه، مجموعه‌ی Need for Speed از دوران اوجی که زمان بازی‌های Underground و بازی پرافتخار Most Wanted داشت، بسیار فاصله گرفته و فقط زمانی که استودیو کرایتریون، سازنده‌ی بازی‌های Burnout سکان‌دار مجموعه شد، شاهد ساخت دو بازی Hot Pursuit 2011 و Most Wanted 2012 بودیم که در نوع خود قابل قبول بودند. اما باز این سری در سراشیبی سقوط افتاد تا جایی که الکترونیک آرتز تصمیم گرفت که یک سال به این سری استراحت بدهد و تیم گوست زمان‌ بیشتری برای پیاده‌سازی ایده‌های برتر داشته باشند.

امسال شاهد بازی خالصی به نام Need for Speed بودیم که هیچ پسوند و پیشوندی نداشت و خود را به عنوان یک ریبوت برای مجموعه معرفی کرد. گرچه، عبارت ریبوت زیاد برای یک مجموعه‌ی ریسینگ که داستان منسجمی ندارد، آنچنان کاربردی نیست، با این حال الکترونیک آرتز این بازی را نقطه‌ی شروعی دوباره برای مجموعه‌ی محبوب خود دانسته است.

با بررسی ویدیویی زومجی از بازی Need for Speed 2015 ساخته‌ی استودیو گوست همراه باشید تا ببینیم این بازی چه حرف‌هایی برای گفتن در سبک ریسینگ دارد:

دانلود ویدیو با رزولوشن SD 320p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

 

زومجی چگونه یک بازی را بررسی می‌کند؟

درباره آیتم‌های ویدیویی اختصاصی زومجی

تهیه شده در  زومجی

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید