تماشا کنید: بررسی ویدیویی زومجی از بازی Assassin's Creed Syndicate

تماشا کنید: بررسی ویدیویی زومجی از بازی Assassin's Creed Syndicate

یوبی‌سافت باز هم امسال نگذاشت تا سری‌ بازی‌های Assassin's Creed استراحتی داشته باشد و پر تکاپوتر از همیشه، با ساخت قسمتی دیگر از این سری به نام Assassin's Creed Syndicate، وعده‌ی بازگشت به دوران اوج را داد. اما آیا یوبی‌سافت موفق شد؟ زومجی طبق معمول همیشه به بررسی ویدیویی این بازی پرداخته است.

مجموعه‌ بازی‌های Assassin's Creed به حدی برای کمپانی یوبی‌سافت پول ساز است که نمی‌توان به همین راحتی مسئولان ساخت آن را قانع کرد تا کمی در تولید آن صبر و شکیبایی بیشتر به خرج دهند و با اختصاص زمانی طولانی‌تر، به فکر گسترش ایده‌ها و در نهایت، خروجی سالم باشند. Assassin's Creed Syndicate با شعار بازگشت به دوران اوج سری، شاید سر و صدای کمتری نسبت به نسخه قبل داشت، اما وعده‌های یوبی‌سافت انتظار مخاطبان را بالا برد. حذف بخش چند نفره‌ی آنلاین شاید یکی از دلایلی باشد که مخاطبان باور کنند یوبی‌سافت تمام انرژی خود را برای روایت داستان بهتر در کنار پیاده‌سازی مکانیک‌های خلاقانه صرف کرده است. با این حال، آیا یوبی‌سافت امسال موفق ظاهر شده است؟ با بررسی ویدیویی Assassin's Creed Syndicate همراه باشید.

دانلود ویدیو با رزولوشن 320p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید. با کانال رسمی زومجی در تلگرام هم می‌توانید هر جا و هر لحظه از داغ‌ترین مطالب زومجی مطلع شوید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید