بررسی ویدیویی زومجی از بازی Forza Motorsport 6 انحصاری ایکس‌باکس وان

بررسی ویدیویی زومجی از بازی Forza Motorsport 6 انحصاری ایکس‌باکس وان

 بالاخره قسمت ششم بازی بسیار مورد انتظار فورزا منتشر شد و طرفداران بازی‌های شبیه‌ساز رانندگی، شانس تجربه‌ی قسمت جدید این مجموعه را به دست آوردند. آیا این نسخه توانسته کمبودهای Forza 5 را جبران کند و به اثری به یاد ماندنی تبدیل شود؟ با زومجی و بررسی ویدیویی Forza 6 همراه باشید.

Forza Motorsport 6 که به نوعی دومین بازی شبیه‌ساز رانندگی نسل هشتم ترن تن است (بازی Forza Horizon 2 یک بازی شبیه‌ساز محسوب نمی‌شود) منتشر شد. پس از قسمت پنجم نسبتا ناموفق این مجموعه،‌ ترن تن این بار با دستی پر برگشته است. بیش از ۴۵۰ ماشین مختلف بدون در نظر گرفتن بسته‌های الحاقی، رانندگی در شب، هوای بارانی، گرافیک 1080p، نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه و جزئیات چشم‌نواز ماشین‌ها و مسیرها،‌ همه و همه از ویژگی‌های جدید Forza Motorsport 6 هستند. در بررسی ویدیویی بازی سعی کردیم تا نگاهی گذرا به نکات مثبت و منفی این بازی انحصاری ایکس‌باکس وان داشته باشیم. پس سخن را کوتاه کرده و شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم.

دانلود ویدیو با رزولوشن 360p | دانلود ویدیو با رزولوشن HD 720p

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید