تماشا کنید: رالی پهپادها از نگاه یکی از شرکت‌کنندگان

تماشا کنید: رالی پهپادها از نگاه یکی از شرکت‌کنندگان

دنیای پیرامون پهپادها رفته رفته شکل می‌گیرد و این گجت‌های جذاب، کاربردی و سرگرم‌کننده جای خود را میان جوانان باز می‌کنند. همانطور که اشاره کردیم، در کنار کابردهای گوناگون این ابزارها، سرگرمی نیز جای خود را پیدا کرده و علاقمندان با استفاده از پهپادها به رقابت می‌پردازند.

در کنار انواع کابردهایی که امروزه برای پهپادها تعریف شده، استفاده از این ابزار‌ها در حوزه‌ی سرگرمی نیز طرفداران خاصی پیدا کرده است. این موضوع با ترکیب پهپادها با واقعیت مجازی، جذابیت دو چندانی پیدا می‌کند. FPV Drone Racing نیز از این جمله سرگرمی‌ها است که بسیار جالب و هیجان‌انگیز است.

این مسابقات چندان جدید نیستند و از زمان معرفی پهپادهای چهار پره‌، برگزار می‌شوند؛ اما ویدیویی که منتشر شده، فرآیند انجام این رقابت را از دید دوربین تعبیه شده در یکی از پهپادهای شرکت‌کننده در این رقابت نشان می‌دهد. پهپادهای شرکت‌کننده در این رقابت‌ها از نظر ساختاری با نمونه‌های استاندارد تفاوت‌هایی دارند که این تغییرات توسط خود شرکت‌کنندگان ایجاد شده و حتی شماری نیز دست‌ساز هستند. در واقع این رقابت را می‌توان مسابقه‌ی مهندسی بین سازندگان پهپادها خواند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده