تماشا کنید: فرایند تحویل بوگاتی گرند اسپورت Vitesse

تماشا کنید: فرایند تحویل بوگاتی گرند اسپورت Vitesse

وقتی بوگاتی یکی از خودروهای با قدرت بالای 1000 اسب بخار خود را به یک مشتری تحویل می‌دهد، تمامی جنبه‌های احتیاطی لازم را در نظر می‌گیرد تا در پروسه‌ی تحویل، آسیبی به خودرو نرسد. در ادامه، روند تحویل بوگاتی ویرون Vitesse  را با هم می‌بینیم.

خوشبختانه اسپنسر برک، عکاس و متخصص بازاریابی در زمان تحویل این خودرو که به شکل بسیار زیبایی رنگ‌آمیزی شده بود، حضور داشت تا از آن عکس بگیرد. همانطور که در تصاویر هم مشاهده می‌کنید این خودرو با روکشی که منافذی برای عبور هوا دارد، دیده می‌شود. اما شاید بپرسید که چرا این خودرو به منافذ هوا نیاز دارد؟ شاید به این خاطر که اگر قبل از برداشتن لایه‌‌های محافظتی خودرو روشن شد، منافذی برای ورود و خروج هوا وجود داشته باشد. همچنین چرخ‌های ماشین نیز با فوم و پارچه‌های محافظ، محافظت شده‌اند.محافظ سقف ماشین و پارچه‌های مخصوص محافظ در جعبه‌های جداگانه‌ای قرار داده شده‌اند.

dsc 3261-970x646-c

وقتی لایه‌های محافظ بوگاتی کنار زده می‌شود، طرح رنگ‌بندی شگفت‌انگیز این خودرو نمایان می‌شود. رنگ قرمز با خط‌های مشکی روی آن در داخل ماشین نیز وجود دارد. طبق گفته‌های عکاس، فرآیند تحویل این خودرو، در مجموع 2 ساعت طول کشید که یک تکنسین بوگاتی نیز از ابتدا تا انتها بر همه چیز نظارت می‌کرد.

dsc 3332-2-970x646-c

بوگاتی Vitesse، حدود 2,250,000 دلار قیمت دارد و قدرت موتور آن 1200 اسب بخار است.

لینک دانلود


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید