هفته نامه ویدیویی ۲۴: از انتشار Mafia 3 تا ناراحتی فیل اسپنسر از نمره‌ های بازی ReCore

هفته نامه ویدیویی ۲۴: از انتشار Mafia 3 تا ناراحتی فیل اسپنسر از نمره‌ های بازی ReCore

با بیست و چهارمین قسمت از هفته‌نامه ویدیویی زومجی همراه باشید.

هفته پیش اتفاقات بسیار زیادی در دنیای سرگرمی رخ داد. از مهم‌ترین اخبار هفته گذشته، می‌توان به انتشار بازی مورد انتظار Mafia 3 اشاره کرد. این بازی توسط 2K Games منتشر شد و استودیو هنگر 13 وظیفه ساخت آن را بر عهده داشت. یکی از نکاتی که پیرامون انتشار این بازی وجود داشت، در دسترس قرار نگرفتن آن برای منتقدان پیش از انتشار بود که باعث شد بسیاری نسبت به آن تردید پیدا کنند. یکی دیگر از اتفاقاتی که انتشار بازی را تحت‌الشعاع قرار داد، قفل بودن نرخ فریم بازی برروی ۳۰ در رایانه‌های شخصی بود. هر چند که تو‌کی اعلام کرد به زودی با یک بروزرسانی، این مشکل را مرتفع می‌کند.

از دیگر اتفاقات مهم هفته گذشته، می‌توان به مصاحبه فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس مایکروسافت،‌ اشاره کرد که در آن مصاحبه نسبت به برخی نقدهای منتشر شده، شکایت کرده بود. وی در این مصاحبه گفته بود که برخی از منتقدان، به دلیل اینکه قصد دارند وب‌سایتشان بازدید بیشتری داشته باشد، نقدهای منفی درباره بازی‌ها منتشر می‌کنند. وی در ادامه اعلام کرد که باوجود نقدهای نه چندان خوب، از عملکرد بازی ReCore رضایت کامل دارد و در انتها نیز از نمره ۴ که وب‌سایت IB Times به بازی Forza Horizon 3 اختصاص داده بود، ابراز نارضایتی کرد. 

اگر هفته پیش فرصت نکردید اخبار دنیای سرگرمی را دنبال کنید، می‌توانید هفته‌نامه ویدیویی زومجی را تماشا کنید تا از مهم‌ترین اخبار هفت روز پیش مطلع شوید:

دانلود 360p | دانلود 720p

منبع زومجی

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید