عضو تحریریه
تیم زومیت

تیم زومیت

،
درباره من:
  • نظر

   @zohalstar62
   سلام دوست عزیز
   مشکل بررسی عملکرد پردازنده روی سیستم‌های عامل مختلف، از چالش‌های خیلی قدیمیه که ابزار‌های بنچمارک تلاش زیادی برای بهبود این مورد کردن. با وجود این که موفق به نزدیک شدن نتیجه‌ی آزمون‌ها تو سیستم عامل‌های مختلف شدن، اما هنوز هم نمیشه ۱۰۰ درصد بهش اتکا داشت. همونطور که میدونین حتی یک پردازنده یکسان تو محیط‌های مختلف و با توجه به نحوه‌ی استفاده‌ی سیستم عامل از منابع، عملکرد مختلفی داره.

  • نظر

   @soroush3
   سلام دوست عزیز
   از دیدگاهتون ممنونیم
   در نظر داشته باشین این سایت فروش از طریق سایت نداره و تلفنی هستش
   موفق باشین

  • پست
   چهار شنبه, ۶ شهریور ۹۸, ۲۳:۳۰
  • نظر

   @moji
   دوست عزیز پنل IPS با نوردهی LED که نوع خیلی متداولی از نمایشگرهاست. چرا تعجب کردین؟

   برای اطلاعات بیشتر هم می تونین به این لینک مراجعه کنین
   https://www.zoomit.ir/2018/8/6/133311/display-panel-techs-oled-lcd-led-amoled-explained-compared/

  • نظر

   @Ali
   سلام دوست عزیز
   متاسفانه به دلیل عدم همکاری برخی از دوستان، عملکرد سیستم بررسی کامنت‌ها عمیق‌تر شده تا از مشکلات احتمالی جلوگیری بشه. این موضوع برخی مواقع باعث انتشار دیرتر کامنت‌های کاربران خوبی مثل شما میشه. با این حال ما هم از این شرایط رضایت نداریم و در تلاش برای کاهش زمان انتشار دیدگاه‌ها هستیم. البته در حال حاضر دیدگاه‌ها در بدترین شرایط در چند ساعت منتشر میشن.

  • نظر

   @0 0
   دوست عزیز از پیشنهاداتتون بسیار سپاسگذاریم
   مواردی که بهشون اشاره کردین در حال انجام هستن. البته این ممکنه کمی زمان ببره.
   در رابطه با سرعت تغییرات هم در نظر داشته باشین هرچقدر حجم کار و سرویس بزرگ‌تر باشه، طراحی و اعمال تغییرات به وسواس و زمان بیشتری نیاز داره. اشتباه کوچیکی در این بخش ممکنه نه تنها دردی رو دوا نکنه، بلکه مشکلات کاربران رو بسیار بیشتر کنه.
   موفق باشین

  • نظر

   @هراتی
   اصلاح شد. دوست عزیز از ایراد موجود عذرخواهیم.
   با توجه به حجم زیادی از مطالب که روزانه در زومیت منتشر میشه، گاهی اوقات این دسته از مشکلات پیش میان. با این حال قطعا تمام تلاش خودمون رو به‌کار می‌گیریم تا مشکلات مطالب رو به صفر برسونیم.
   موفق باشید

  • نظر

   @abas
   دوست عزیز دقیقا مشکلتون رو متوجه نشدیم. منبع که زیر مقاله درج شده. لطفا اگر گلایه یا مشکلی در این رابطه می‌بینین کمی واضح‌تر بیان کنین تا در صورت وجود در اسرع وقت حل بشه.
   با تشکر

  • نظر

   @MehraDedSec
   دوست عزیز واقعیات رو باید بازگو کرد. این که سونی در صنعت دوربین عکاسی و ساخت سنسور در حال حاضر پیشروی بازاره، برای همه‌گان مبرهنه و حتی گزارش مالی خود سونی (سود‌ده بودن این بخش‌ها در برابر ضرر سایر بخش‌ها) هم ازش خبر میده.
   اما این که زومیت به محصولات سونی در حوزه‌‌هایی مانند گوشی‌های موبایل انتقاد داشت، هیچ وقت بخاطر موضوعاتی مثل دشمنی با این برند نبود. تمامی کاربرها هم عقب موندن سونی در این حوزه و از دست دادن بازار رو طی سال‌های گذشته دیدن.

  • پست
   سه شنبه, ۱ مرداد ۹۸, ۱۴:۰۶