عضو تحریریه
محمدحسین جعفری

محمدحسین جعفری

تهران، تهران
درباره من:
  • پست
   شنبه, ۳ خرداد ۹۹, ۲۲:۰۰
  • نظر

   @Mani
   دوست عزیز مرسی از دیدگاهتون
   در نظر داشته باشید که خود زومیت به دنبال این موضوع رفت و اون رو به عنوان منبع اصلی منتشر کرد، اون مطلب نه از سوی رسانه‌ی دیگه‌ای برداشته شده بود نه دستوری برای انتشارش وجود داشت. صرفا هدف آگاه‌سازی کاربران بود. اگر زومیت به دنبال حذف این جور اخبار و عدم انتشارش بود، اصلا در وهله‌ی اول چرا در سایت قرار گرفت؟! دلیل حذف موقت پست، اصلاح برخی موارد جزیی بود تا گزارش جامع‌تر و اطلاع‌رسانی دقیق‌تر انجام بشه. خواهش می کنم قبل از اینکه برچسب بزنین و تلاش همکاران ما در تحریریه رو خیلی راحت زیر سوال ببرین، کمی شرایط رو عمیق‌تر بررسی کنین
   اقدامی که شما می‌کنین و زیر پست‌های مختلف دیدگاهتون که ارتباطی هم به مطلب نداره، بیان می‌کنین، اسمش اسپمه و خلاف قوانین بخش دیدگاه‌های زومیته. خواهش می کنم اینجور موارد را یا در خود همون پست یا از طریق بخش ارتباط با ما ، برای زومیت ارسال کنین. مطمئن باشین در اسرع وقت پاسخ خودتون رو دریافت خواهید کرد.

  • نظر

   @Iraniyan
   دوست عزیز کافیه با نرم افزار تغییر IP به ایالات متحده به the verge سر بزنید تا این موضوع رو مشاهده کنین.
   این موضوع هم ربطی به فرهنگ نداره دوست عزیز. برنامه‌های درآمدزایی سرویس‌هایی مثل زومیت هستش که سال‌ها توسعه یافتن و در حال حاضر نه تنها وب‌سایت‌های کوچیک، بلکه پلتفرم‌های بسیار بزرگ‌تر مثل گوگل روی اون شکل گرفتن.
   ازتون می خوام برای رسیدن به این نتیجه، از جایگاه منتقدانه فعلی تون کمی فاصله بگیرین و با مطالعه عمیق پلن‌های مال، درآمدزایی و مطالعات دانشگاهی انجام شده در خصوص درآمد نشریات آنلاین، راه حل پیدا کنین. اگر مورد موثر و جدیدی پیدا کردین خیلی خوشحال میشم که بشنوم. اونجا احتمالا متوجه میشین تصمیمات بر اساس هزاران ساعت مطالعه و تحقیق تیمی گرفته میشن...
   موفق باشین

  • نظر

   @adi.mat
   دوست عزیز از دیدگاهتون بسیار ممنونیم
   بابت تبلیغات پوزش مارو پذیرا باشید. همونطور که میدونین زومیت یه رسانه مستقله تنها منبع درامدش هم از تبلیغاته. تلاش زیاد ما برای تولید محتوای باکیفیت، هزینه‌های زیادی هم داره به خصوص در شرایطی که بسیاری از شرکت‌های فعال حوزه‌ی فناوری از ایران خارج شدن و زومیت به‌ناچار تمام هزینه‌های تهیه‌ی محصولات رو خودش می‌پردازه. اگر با نرم‌افزار تغییر IP نگاهی به سایت‌های رده‌بالای خبری (در حوزه‌های مختلف) داشته باشین، می بینین که نمایش تبلیغات در بدنه‌ی مطلب امری رایج در تمام جهانه. حتی برای وب‌سایت‌های توانمندی که تحت نظر هولدینگ‌های بزرگ مالی و همکاری شرکت‌های مطرح حوزه‌ی خودشون فعالیت می کنن.
   کاملا اشتباه می کنین. دیدگاه‌های شما کاربران برای زومیت بسیار ارزشمنده و به‌صورت پیوسته پیشنهادات شما بررسی و در صورت امکان اجرا میشه. در خصوص تبلیغات هم سیستم نمایش اون‌ها در آینده نزدیک تغییرات زیادی خواهد کرد تا تجربه‌ی کاربری بهتری براتون به ارمغان بیاد. حذف تبلیغات داینامیک یکی از این موارده
   موفق باشین

  • نظر

   @Reza
   دوست عزیز دیدگاه‌های شما به دبیر بخش فناوری و تیم تولید محتوا دفعات پیش منتقل داده شده. مقاله مورد نظر شما در صف انتشار هست. کمی تامل کنین. مقالات زیادی که سایر کاربرها درخواست تولید و انتشار اون‌ها رو داشتن، هم در صف قرار دارن. به زودی مقاله مورد نظرتون رو بسیار کامل تر از نمونه قدیمی در سایت خواهید دید.
   در حال حاضر تیم ویدیویی برنامه‌ای برای ادامه تولید زوم‌گپ ندارن.
   موفق باشین

  • نظر

   @Sajadgeekit
   دوست عزیز می‌تونین کارتون رو با یه دوربین دست دوم ارزون شروع کنین
   بعد از تسلط به عکاسی و کسب ٔدرآمد، دوربین خودتون رو به یه نمونه دست دوم گرون‌تر یا حتی فول‌فریم ارتقا بدین. عکاسی یک هنره. خیلی روی نوع ابزار وقت و انرژی نزارین و در کمترین زمان با دوربینی رده‌پایین (قابلیت تعویض لنز داشته باشه) کارتون رو شروع کنین

  • نظر

   @a.monfared
   دوست عزیز این اطلاعات از منابع دیگه هم تایید شده
   برای خود ما هم در ابتدا شگفت‌انگیز بود

  • نظر

   @damadamm
   دوست عزیز منبع در انتهای مقاله درج شده.

  • نظر

   @The MT
   دوست عزیز از دیدگاهتون بسیار ممنونیم
   ۱- بابت تبلیغات پوزش مارو پذیرا باشید. همونطور که میدونین زومیت یه رسانه مستقله تنها منبع درامدش هم از تبلیغاته. تلاش زیاد ما برای تولید محتوای باکیفیت، هزینه‌های زیادی هم داره به خصوص در شرایطی که بسیاری از شرکت‌های فعال حوزه‌ی فناوری از ایران خارج شدن و زومیت به‌ناچار تمام هزینه‌های تهیه‌ی محصولات رو خودش می‌پردازه. اگر با نرم‌افزار تغییر IP نگاهی به سایت‌های رده‌بالای خبری (در حوزه‌های مختلف) داشته باشین، می بینین که نمایش تبلیغات در بدنه‌ی مطلب امری رایج در تمام جهانه. حتی برای وب‌سایت‌های توانمندی که تحت نظر هولدینگ‌های بزرگ مالی و همکاری شرکت‌های مطرح حوزه‌ی خودشون فعالیت می کنن.
   ۲- همونطور که پیش از این هم خدمتتون گفتیم، از مشکلات سایت مطلع هستیم. تصمیم گرفتیم به جای حل جزیی، تحول بزرگی در سایت ایجاد کنیم که نزدیک به ۲ ساله در حال انجامش هستیم. در آینده نزدیک نتیجه کار رو خواهید دید و بهتون قول میدم شگفت‌زده میشین.
   ۳-هر دیدگاه مشکل داری دیدید، خواهش می کنم گزارش کنید تا در اسرع وقت بهشون رسیدگی بشه و با کاربر خاطی برخورد میشه. تیم بررسی دیدگاه‌های زومیت به صورت پیوسته در حال بررسی موارد هستن.
   ۴- ما تمام تلاشیمون رو می کنیم که اخبار رو در کمترین زمان ممکن منتشر کنیم. از لحاظ تنوع و سرعت انتشار باور داریم که در شرایط مطلوبی قرار داریم. اما قطعا ایده‌آل نیست و در این راه یه سری کم‌کاری‌های پیش میاد. اما همچنان انرژیمون رو بیشتر می کنیم که شرایط به صورت پیوسته بهتر از گذشته بشه و زمان و کیفیت انتشار اخبار بهبود پیدا کنن.
   ۵-همونطور که گفتم تغییرات بزرگی در راهه. کمی بیشتر تامل کنین
   ۶- از همراهی شما در زومیت ممنونیم

  • نظر

   @سعید پارسا
   دوست عزیز مرسی از پیغام‌تون
   در حال تدارک مطالب زیادی در شاخه راهنمای خرید هستیم که نمونه مورد درخواست شما هم یکی از اون هاست. تمام تلاشمون رو می‌کنیم که بتونیم در اسرع وقت منتشر کنیم
   موفق باشید