عضو تحریریه
میلاد زنگانه

میلاد زنگانه

،
درباره من:
سؤال، انتقاد، پیشنهاد و یا درخواست همکاری رو با ایمیل به من اطلاع بدید: Zanganeh.Milad@Gmail.Com Zanganeh.Milad@alumni.ut.ac.ir اینستاگرام: www.instagram.com/mila.7d
7
اخبار خودرو | یکشنبه, ۲۷ بهمن ۹۸, ۱۵:۳۰

نیسان پنجمین خودروساز ژاپن شد؛ کاهش چشمگیر ارزش سهام

با کاهش ارزش سهام و فروش محصولات نیسان، جایگاه این برند باسابقه به رده‌ی پنجم در بین خودروسازهای بزرگ ژاپن تنزل پیدا کرده و پس از سوبارو قرار گرفته است. 

5
اخبار خودرو | یکشنبه, ۲۷ بهمن ۹۸, ۰۹:۴۰

پیشنهاد فولکس واگن به خریداران ناراضی؛ جبران خسارت با ۸۳۰ میلیون یورو

فولکس واگن با تیم حقوقی اتحادیه‌ی سازمان‌های مصرف‌کننده‌ی آلمانی بر سر پرداخت جریمه به خریداران خودروهای دیزلی به‌توافق نرسید. این خودروساز قصد دارد به‌صورت مستقیم با خریداران ناراضی توافق کند.

2
موتور اسپرت | شنبه, ۲۶ بهمن ۹۸, ۲۰:۳۰

بی ام و به فرمول یک بازنمی‌گردد

مدیر واحد موتوراسپرت بی‌ام‌و اعلام کرد که این شرکت به فرمول یک بازنمی‌گردد. هدف خودروساز باواریا، رقابت در سری مسابقات خودروهای برقی فرمول E است. 

3
اخبار خودرو | انرژی و محیط زیست | شنبه, ۲۶ بهمن ۹۸, ۱۲:۲۰

فولکس واگن و دایملر شرایط استخراج لیتیوم در شیلی را بررسی می‌کنند

فولکس واگن و دایملر پژوهش جدیدی در شیلی آغاز کرده‌اند تا با هدف پایایی استخراج لیتیوم در نمک‌زار آتاکاما، منابع منطقه و وضعیت اکوسیستم را بررسی کنند. 

اخبار خودرو | شنبه, ۲۶ بهمن ۹۸, ۰۹:۱۰

همکاری هیوندای با استارتاپ کانو برای توسعه پلتفرم اختصاصی خودروهای برقی

هیوندای برای کاهش هزینه‌های تولید خودرو برقی و توسعه‌ی پلتفرم اختصاصی اسکیت‌بردی، با استارتاپ کالیفرنیایی کانو همکاری می‌کند. 

12
مقالات خودرو | پنجشنبه, ۲۴ بهمن ۹۸, ۲۰:۳۰

جذاب‌ترین خودروهای اسپرت برقی که به‌زودی تولید می‌شوند

در دهه‌ی ۲۰۲۰، تولید خودروهای برقی در کلاس‌های مختلف از برنامه‌های اصلی خودروسازها است. اما پرچمدارهای برقی خودروسازی در چندسال آینده چه مدل‌هایی خواهند بود؟

2
اخبار خودرو | پنجشنبه, ۲۴ بهمن ۹۸, ۱۴:۰۵

نیسان از کارلوس گون شکایت کرد؛ درخواست ۹۰ میلیون دلار غرامت

مقام‌های نیسان طی شکایتی رسمی، درخواست ۹۰ میلیون دلار غرامت از کارلوس گون کردند. مدیرعامل سابق نیسان، همچنان اتهام‌ سوء‌استفاده مالی را رد می‌کند. 

1
اخبار خودرو | یکشنبه, ۲۰ بهمن ۹۸, ۱۲:۱۵

کرایسلر پاسیفیکا مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد

کرایسلر پاسیفیکا مدل ۲۰۲۱ در چهار تیپ با پیشرانه‌ی V6 و هیبرید و سیستم انتقال قدرت چهارچرخ محرک تولید خواهد شد. قیمت این مینی‌ون آمریکایی حدود ۳۵ هزار دلار خواهد بود. 

2
اخبار خودرو | یکشنبه, ۲۰ بهمن ۹۸, ۰۸:۴۳

شورولت ایکوناکس مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد

مدل ۲۰۲۱ شورولت ایکوناکس با تغییراتی جزئی در طراحی و پیشرانه‌های ۱/۵ و ۲ لیتری توربوشارژ و نسخه‌ی جدید RS پاییز سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد. 

اخبار خودرو | پنجشنبه, ۱۷ بهمن ۹۸, ۱۲:۱۵

گزارش مالی فراری منتشر شد؛ فروش بیش از ۱۰ هزار خودرو در سال ۲۰۱۹

فراری برای اولین‌بار، بیش از ۱۰ هزار خودرو در سال عرضه کرد. محصولات این شرکت ایتالیایی با درآمد خالص بیش از ۳/۷ میلیارد یورو، در آمریکا با کاهش فروش روبه‌رو شده‌اند.