عضو تحریریه
مالک قلی پور

مالک قلی پور

خراسان رضوي، مشهد
درباره من:
کمپانی های مورد علاقه:
اچ تی سی
 1. مالک قلی پور
  مالک قلی پور | شنبه, ۲۳ مرداد ساعت ۰۱:۲۲

  @افشار حبی
  عرض ادب و احترام خدمت دوست گرامی .
  در مورد خودروی دنا در سایت مقالاتی گنجانده شده است اما در تکمیل مقالات ذکر شده به امید خدا در آینده و طبق اولویت زمانبندی شده مدیریت بخش خودرو مقاله مذکور توسط بنده یا دیگر نویسندگان محترم بخش خودرو در سایت قرار خواهد گرفت. موفق و پیروز باشید.

  کم فروش ترین خودروهای شاسی بلند

  مالک قلی پور
  مالک قلی پور | دوشنبه, ۱۸ مرداد ساعت ۱۵:۳۱

  @علی آقا
  http://www.vindecoderz.com که البته امکانات محدودی دارد. بهتر است با توجه به دفترچه ارائه شده از کارخانه موردنظر و به صورت دستی VIN رو دیکود کنید.

  کد شناسایی خودرو (VIN) چیست؟

  مالک قلی پور
  مالک قلی پور | پنجشنبه, ۳۰ اردیبهشت ساعت ۰۱:۲۴

  @ Iman
  دوست گرامی خیلی خوشحال هستیم که دوستانی چون شما بازید کننده سایت زومیت هستید و با نقد های روشنگرانه خود سعی در بهبود کیفیت سایت دارید اما خاطر نشان میکنم مطلبی که در این مقاله ترجمه و نگاشته شد است دقیقا مطابق با مرجع اصلی خبر است بدون هیچ کم و کاستی. مبلغ دستمزدها که در مقاله فوق نگاشته شده دقیقا مطابق با منبع خبر است . دوستان می توانند برای بررسی دقیق تر مطلب به لینک منبع مراجعه نمایند . سپاس از حسن توجه شما.

  گفته می‌شود تسلا از کارگران خارجی با دستمزد کم برای ساخت خودروهای خود استفاده می‌کند

  مالک قلی پور
  مالک قلی پور | پنجشنبه, ۳۰ اردیبهشت ساعت ۰۱:۳۴

  @ Iman
  این لینکی که شما زحمت کشیدید و قرار دادید در مورد حد اقل دستمزد در کالیفرنیا صحبت کرده و طبق گفته این منبع حد اقل دستمزد در ایالت کالیفرنیا ۱۰ دلار است . ما نیز در مقاله فوق صحبتی از حد اقل دستمزد یک کارگر آمریکایی نکرده ایم و صرفا به حد اقل دریافتی کارگر خارجی اشاره کرد ه ایم.

  گفته می‌شود تسلا از کارگران خارجی با دستمزد کم برای ساخت خودروهای خود استفاده می‌کند