عضو تحریریه
معراج آگاهی

معراج آگاهی

تهران، تهران
درباره من:
کمپانی های مورد علاقه:
مایکروسافت
سامسونگ
اچ تی سی
گوگل
  • نظر

   داشت گندکار این داداشمون هم درمیومد که عدو سبب خیر شد و ثنا خانم و شوهر مظلومش راحت مالی ۶۹ میلیون تومنشون رو درمیارن و مظلومانه در سایه تحریم های ددمنشیانه آمریکا زندگی میکنن ... بدبختها حقوق ماهانه شون هم خاک برسریه :)

  • نظر

   اینکه بعضی مسئولین ۸۰ ساله براشون بود و نبود اینترنت مهم نیست رو نباید بهش توجه کرد این حضرات کلی از کنار اینترنت و ... پول درمیارن و کلی تجهیزات سخت افزاری گرون قیمت خریدن برای فروش اینترنت قطعا نمیان کلا قطع اش کنن این آقایون هرگز از زدن جیب مردم و سرکیسه کردنشون دست برنمیدارن اینکه اینترنت قطع بشه میدونید یعنی چند صد میلیون دلار درآمد از دست رفته؟ در حال حاضر روزگار این خرابه از گرون فروشی دولت به مردم میگذره پراید ۲۰ میلیونی رو ۵۵ تومن دلار ۵ تومنی رو ۱۲ تومن و سکه ۲ تومنی رو ۴ تومن دارن میفروشن و پول درمیارن چون نفتی که نمیتونن بفروشن پس تو این شرایط که پولی درنمیاد هیچ ادم عاقلی از درآمد اینترنت و استفاده از نقدینگی مردم به سادگی نمیگذره این قطعی هم راحت کردن کاره هم تنبیه غیر مستقیم ... من خودم برای زومیت مینویسم هرازگاهی و بعضی وقتها با توجه به سابقه رسانه ای که داشتم به فکر تاسیس یه رسانه ورزشی اینترنتی میافتادم ولی با این وضع که میبینم فعالیت تو حوزه اینترنت دقیقا به اندازه فعالیت تو بازار ارز ریسکیه و اصلا ارزشش رو نداره امیدوارم دوستان تنبیه دسته جمعی ملت ایران رو تموم کنن و مجددا اینترنت وصل بشه و عصبانیت مردم بیشتر نشه.

  • نظر

   ساخت گوشی هوشمند طبق پارامترها و استانداردهای بین المللی هیچ مشکلی نداره هیچ کس هم انتظار نداره صفر تا صد یه محصول تو یه کشور ساخته بشه خیلی از برندهای مشهور مثل هواوی و سامسونگ و اپل و وان پلاس و ... از زنجیره تامین قطعات بین المللی استفاده می کنن و کل قطعات گوشی رو خودشون تولید نمیکنن اگر این محصولاتی که با برند ایرانی تولید میشن ( هرچند که نشان و اسم برند خیلی نچسب و غیرجذابه ) با استفاده از همین استانداردها تولید بشن کسی مشکلی نداره کسی هم انتقادی نداره که چرا همه جای گوشی ایرانی نیست ... منتها اگر بنا باشه سخت افزار بی کیفیت از چین یا هند بیاد و اینجا لیبل بخوره به قول دوستان خب این یعنی محصول بی کیفیت و مشتری استقبال نمیکنه من میگم ما هم میتونیم برند خودمون رو داشته باشیم و مردم هم میخرن به همون شرطی که گفتم یعنی پیروی از استانداردهای جهانی و استفاده از زنجیره تامین قطعات شناخته شده اون زمان میشه حتی به صادراتش هم فکر کرد ولی با این اسم جی ال ایکس و عدم بازاریابی و اطلاع رسانی صحیح به مخاطب درباره شرکت و کارخانه و نحوه تامین قطعات نمیشه انتظار استقبال گسترده داخلی داشت.

  • پست
   یکشنبه, ۱۹ آبان ۹۸, ۲۳:۳۱
  • پست
   جمعه, ۱۷ آبان ۹۸, ۱۸:۰۳
  • پست
   پنجشنبه, ۱۶ آبان ۹۸, ۱۰:۰۰
  • پست
   چهار شنبه, ۱۵ آبان ۹۸, ۱۲:۴۵
  • نظر

   @Aj_tod
   این دیدگاه شما خیلی عجیبه! حتی آمریکایی ها هم مثل شما فکر نمیکنن ... ضمن اینکه هیچ کشوری در دنیا حتی اگر قصدشو داشته باشه هم توان جلوگیری از رشد چین رو نخواهد داشت. چین تمامی مولفه های توسعه و پیشرفت رو داره و به یک کشور ثروتمند تبدیل شده و ابر قدرت شدنش در آینده نزدیک اجتناب ناپذیره توصیه میکنم مقداری در باب مولفه های پیشرفت و فضای کنونی جهان مطالعه بفرمایید. اظهار نظرتون مناسب قرن بیستم بود نه قرن بیست و یکم!

  • پست
   دوشنبه, ۱۳ آبان ۹۸, ۱۲:۳۰
  • پست
   شنبه, ۱۱ آبان ۹۸, ۲۳:۱۵