عضو تحریریه
مائده  حوایی

مائده حوایی

،
درباره من:
وب سایت شخصی: mhavaee.com نویسنده و کارشناس تولید محتوا
کمپانی های مورد علاقه:
اچ تی سی
ایسوس
10
پیشرفت شخصی | سه شنبه, ۲۸ اسفند ۹۷, ۱۳:۰۰

آیا مطالعه شما را خوشحال‌تر می‌کند؟

برای تمام خوانندگان مشتاق و علاقمند به مطالعه، که در تمام زندگی با کتا‌ب‌های عالی، خوددرمانی کرده‌اند، تعجبی ندارد اگر بگوییم مطالعه برایتان مفید است.

2
پیشرفت شخصی | چهار شنبه, ۲۲ اسفند ۹۷, ۱۳:۰۰

خودآموز مواجه شدن با انتقاد

انتقاد یا بازخورد منفی یکی از مواردی است که اغلب افراد در مواجه شدن با آن دچار استرس و ناراحتی می‌شوند. با این وجود انتقاد می‌تواند به‌شدت رشددهنده و مفید باشد.

استارتاپ | شنبه, ۱۸ اسفند ۹۷, ۱۳:۰۰

چگونه یک ارائه‌ آسانسوری برای استارتاپ بنویسیم؟

چطور می‌توانیم استارتاپ یا کسب‌وکار مورد نظرمان را در یک یا دو جمله توضیح دهیم، به‌گونه‌ای که بتوانیم اصل مطلب را کاملا واضح و متقاعدکننده بیان کنیم؟

2
پیشرفت شخصی | پنجشنبه, ۱۶ اسفند ۹۷, ۲۱:۳۰

معرفی کتاب Radical Candor اثر کیم اسکات

برای اکثر ما شنیدن و گفتن انتقاد کار سختی است؛ اما بدون انتقاد هم رشدی صورت نمی‌گیرد و نقص‌ها برطرف نمی‌شوند. کتاب «رک و راست باشید» در همین زمینه است.

2
پیشرفت شخصی | سه شنبه, ۱۴ اسفند ۹۷, ۱۳:۰۰

بهتر بنویسید تا موفق‌تر شوید

ایده‌ها فقط در حد ایده باقی می‌مانند، اگر ابزار مناسب برای ابراز و اشتراک‌گذاری آن‌ها را با دنیا نداشته باشید. نوشتن یکی از ابزارهای مناسب ثبت و به‌اشتراک‌گذاری ایده‌ها است.

14
پیشرفت شخصی | پنجشنبه, ۹ اسفند ۹۷, ۲۱:۳۰

معرفی کتاب قدرت عادت اثر چارلز دوهیگ

تابه‌حال فکر کرده‌اید دلیل رفتارهای روزانه‌تان و تکرار مکررشان چیست؟ فکر می‌کنید عادت‌ها چه نقشی در زندگی‌تان دارند؟ کتاب قدرت عادت به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهد.

4
پیشرفت شخصی | پنجشنبه, ۲ اسفند ۹۷, ۲۲:۰۰

معرفی کتاب بیوگرافی استیو جابز نوشته‌ی والتر ایزاکسون

بیوگرافی افراد موفق و تأثیرگذار در هر حوزه‌ای همواره می‌تواند چراغ راه افرادی باشد که می‌خواهند مسیر پرفراز و نشیب موفقیت و پیشرفت را طی کنند. استیو جابز یکی از این افراد است.

7
پیشرفت شخصی | پنجشنبه, ۲۵ بهمن ۹۷, ۲۱:۳۰

معرفی کتاب قلاب اثر نیر ایال

تاکنون دقت کرده‌اید چرا هرروز ایمیلتان را بازمی‌کنید؟ یا چرا این‌قدر به اینستاگرام عادت کرده‌اید که روزانه چندبار به آن سر می‌زنید؟

3
پیشرفت شخصی | پنجشنبه, ۱۱ بهمن ۹۷, ۲۱:۳۰

معرفی کتاب شرکت خلاقیت؛ خاطرات بنیان‌گذار پیکسار اثر اد کتمول

کمتر کسی است که شرکت بزرگ پیکسار، سازنده‌ی انیمیشن‌های معروف دنیا را نشناسد. این کتاب داستان شکل‌گیری پیکسار از زبان مؤسس آن است.

5
پیشرفت شخصی | پنجشنبه, ۴ بهمن ۹۷, ۲۱:۳۰

معرفی کتاب: زمینی نو اثر اکهارت تله

کتاب زمینی نو اثر اکهارت تله یکی از کتاب‌های عمیق معنوی در عصر ما است که با آموزه‌های ساده و عمیق خود به انسان‌های بیشماری در سراسر جهان در یافتن آرامش درونی کمک کرده است.