عضو تحریریه
اشکان حق بین

اشکان حق بین

،
درباره من:
من مهندسی صنایع و مدیریت تکنولوژی خوندم و علاقه مند به دنیای فناوری، کسب و کار و پیشرفت شخصی هستم.
عضویت: دوشنبه, ۰۷ آبان ۱۳۹۷
کمپانی های مورد علاقه:
مایکروسافت
اپل
گوگل
 1. اشکان حق بین
  اشکان حق بین | چهار شنبه, ۷ اسفند ساعت ۱۰:۲۱

  فکر می‌کنم دلیل اصلی نفوذ فتوولتائیک به آلاسکا توجیه نداشتن هزینه‌های انتقال برق و اتلاف انرژی از نیروگاه‌های فسیلی به این مناطق دورافتاده و صعب العبور هست و به‌صرفه هست که تولید به صورت پراکنده و مصرف درجا (self consumption) صورت گیرد که این مقاله به اون اشاره نکرده. در واقع هیچ گزینه مطلوب دیگری وجود نداشته.

  چرا شاهد احداث مزارع خورشیدی در سرزمین یخ زده آلاسکا هستیم؟

  اشکان حق بین
  اشکان حق بین | یکشنبه, ۱۴ بهمن ساعت ۱۳:۴۸

  @Sharifinia
  در توضیحات سایت شرکت اسکریمز آمده است که از دو نیروی الاستیسیته (مثل یک فنر) و اصول الکترومغناطیس (شاید یک پرمننت مگنت) و ترکیب آن با اصول موتور استرلینگ در این دستگاه استفاده می شود ولی به دلیل اصول محرمانگی و نوظهوربودن این فناوری توضیحات کامل و شفاف ارائه نشده است. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه نمایید.

  https://screems.com/documents/heavy/SIM-Shorter_Information_Memordanum-01.09.2018.pdf

  معرفی استارتاپ Screems؛ ایده‌ انقلابی تولید برق پاک

  اشکان حق بین
  اشکان حق بین | یکشنبه, ۱۴ بهمن ساعت ۱۶:۴۸

  @آرمین جعفری
  طبق ادعای سازنده، هیچ سوختی اعم از فسیلی و غیرفسیلی مصرف نمیشه و در واقع این فناوری کشف نوع جدیدی از انرژی تجدیدپذیره! در یک مدل درآمدی دستگاه به صورت رایگان در منزل یا شرکت شما نصب میشه و تنها برای برق تولیدی، هزینه ای معادل 8 سنت به ازای هر کیلووات ساعت دریافت میشه و اگر نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشه هم به صورت رایگان این کار توسط شرکت انجام میشه.

  معرفی استارتاپ Screems؛ ایده‌ انقلابی تولید برق پاک

  اشکان حق بین
  اشکان حق بین | شنبه, ۱۹ آبان ساعت ۰۹:۴۵

  @Illustray King
  سلام و ممنون از نظرتون. فکر می‌کنم تعادل کار و زندگی باید برقرار باشه و لزوما به معنای مشغولیت به کار در تمام ساعات زندگی نیست که منجر به اعتیاد به کار بشه، بلکه فریلنسرها در ایجاد سبک زندگی مناسب و تعادل کار-زندگی موفق‌تر هستند. کسانی که تمام وقت در استخدام شرکتی نیستند و خدمات مشاوره‌ی فنی و مدیریتی ارائه می‌کنند، نمونه‌ی این افراد هستند. ممکن است مدتی به صورت فشرده در زمان و مکان و موضوع دلخواهشون کار کنند (و درآمد بالایی هم کسب کنند) و بعد از آن تا شروع کار بعدی به زندگی، خانواده، تفریح و به خصوص یادگیری همراه با تبلیغات و بازاریابی خود و جستجو برای گرفتن پروژه‌ی جدید (به خصوص در فضای مجازی مثل شبکه متخصصان لینکدین) بپردازند.
  با تشکر

  فریلنسرها چگونه در حال متحول کردن فضای کسب‌وکار آمریکا هستند

  اشکان حق بین
  اشکان حق بین | شنبه, ۱۹ آبان ساعت ۰۹:۴۷

  @sivash emami
  لطفا جواب کامنت بالا را ببینید. در ضمن اگر تگ Freelance در پایین مقاله را کلیک کنید مقالات آموزشی در رابطه با آزادکاری را می توانید مطالعه نمایید.

  فریلنسرها چگونه در حال متحول کردن فضای کسب‌وکار آمریکا هستند