فرشید معتمد

فرشید معتمد

،
درباره من:
کارشناس سخت افزار در زومجی، مدرک کارشناسی کامپیوتر، کارشناس سخت افزار و شبکه
  • نظر

   به حول و قوه‌ی الهی و دعای بزرگوار "آیت‌الله علم‌الهدی"، با افزایش پهنای باند به ده برابری هم تعدادِ کاربرانِ باقی مانده‌ی پیام رسان‌های داخلی پس از فیلترِ تلگرام به تلگرام باز خواهند گشت، بازگشتِ همه به سوی اوست.

  • نظر

   @FarshidMotamedZoomG
   حق با شما است، به اندازه‌ی مقاله‌ها در نگارشِ صحیح دقت نکردم، تشکر.

  • نظر

   @فرشید معتمد
   در حال حاضر ایران قدرتمندترین کشور در عرصه‌ی اقتصادی و سیاسی و ایالات متحده ضعیف‌ترین و منزوی‌ترین کشور در جهان است. مردم ایران با افتخار به دستاوردهای کشورشان در این چند دهه می‌بالند و مردم امریکا از استیصال، تحقیر و ترد شدن توسط کشورهای دیگر به ستوه آمده‌اند.
   .
   .
   اگر آدرس این جهان موازی را پیدا کردید اطلاع دهید!

  • نظر

   بزرگترین ضعفش برای من عدم پشتیبانی از شارژ وایرلس هست که باعث میشه از انتخابهای فرضی خط بخوره. چندین ساله کابلِ شارژ جز در برخی موارد ضروری به گوشی وصل نکردم.

  • نظر

   @arianx976
   دوست عزیز، این مشکل خیلی وقته مشخص شده و انویدیا هم پاسخ رو داده بود. مربوط به سری های اول از کارتهای Founders Edition بود که انویدیا در سری های بعدی حلش کرد.

  • نظر

   @فرشید معتمد
   حقیقتا توی این چند ماه چند بار وعده‌‌ی ترخیص گوشی‌های موبایل از گمرک و کاهش پیدا کردن قیمت ها رو دادید جناب وزیر؟؟ هر دفعه قرار بود یک هفته بعدش انجام بشه...

   یکی از اصلی‌ترین فاکتورهای گوشیِ موبایل به روز بودن فناوری هاشون هست و قیمتش هم با همین معیار به سرعت افت می کنه، چه ارزشی داره که گوشی رو 6 ماه یا بیشتر توی گمرک نگه میدارید؟ وقتی بیاد بیرون دیگه با چه معیاری قیمت گذاری میشه وقتی مدلهای جدید هم معرفی شدن؟؟
   واقعا کسی توی مس(ع)ولین نیست که در جهت منافع مردم یک کار مثبت انجام بده؟ همه همت کردید که تا جای امکان به مردم ضرر بزنید؟؟ چرا جلوی واردات قطعات کامپیوتر رو گرفتید...؟!!

   # اینجوری دوام میاریم، شما بجاش کِیف کنید!

  • نظر

   سوالِ بزرگ اینه که با وجود بر ملا شدنِ این همه کلاه برداری و فساد، چرا باز هم مردم از این شرکت ها اصطلاحا خودرو پیش خرید می کنن؟
   مصداق بارزِ اصطلاح "پول من رو بگیر و حرف نزن!" مثلا!

  • نظر

   این مشکل مربوط به سرورها بود و ظرف چند ساعت برطرف شد.

  • نظر

   @4dd8b2fb-ac56-4c54-af68-7ce8cfdb29c2
   افزایشِ آمار گمرک به خاطر سخت‌تر شدنِ قاچاقِ گوشی و سیستم رجیستری هست. در واقع بخشی از وارداتِ غیر قانونی گوشی در سال گذشته، امسال به مجرای گمرک وارد شده، نه این که افزایش واردات روی داده باشه.
   اتفاقا کمبودِ گوشی و نبود برخی مدلها بسیار جدیه در بازار.

  • نظر

   عبور از SSL جدید اینستاگرام؟ رخنه به ارتباطات اینترنتی کاربران؟ اصولا SSL کارش چیه؟!

   دوباره هوشمند سازی اختلال در سرویس‌های کاربران به یه شکل جدید!!
   لطفا ایده ی فیلترینگ رو کلا فراموش کنید. به جز هزینه و دردسر برای کاربران چیزی نداره. فقط ابزارهای عبور از تحریم رو همگانی تر می کنید.