اولین رندر نزدیک به واقعیت ، منتسب به گلکسی اس 5 فاش شد

اولین رندر نزدیک به واقعیت ، منتسب به گلکسی اس 5 فاش شد

تا ۵ اسفندماه، زمان شروع کنفرانس معرفی پرچمدار بعدی سامسونگ زمان زیادی باقی نمانده است و هر روز شاهد انتشار شایعات بیشتری در مورد این گلکسی اس ۵ هستیم. در همین راستا ساعاتی پیش یک رسانه کره‌ای اولین رندر معتبر از این تلفن را فاش کرده است.

تصویر رندر شده گلکسی اس ۵ توسط وب سایت کره‌ای Move Player فاش شده است که در کارنامه خود افشای تصاویر رندر شده نسل قبلی پرچمداران سامسونگ را نیز دارد.

اگر این تصویر رندر شده حقیقت داشته باشد به نظر دکمه فیزیکی جلوی دستگاه فلزی است. لبه‌های چهار گوشه تلفن نیز انحنای کمتری نسبت به دو نسل قبلی گلکسی اس دارد.

نکته دیگری که در این تصویر به خوبی قابل تشخیص است، باریک شدن حاشیه دور صفحه نمایش است. رابط کاربری تاچ‌ویز سامسونگ نیز دستخوش تغییر شده و در آن از آیکون‌های جدیدی استفاده شده است.

مدیران سامسونگ چندی پیش در یک مصاحبه اعلام کردند که در نسل بعدی تلفن هوشمند خود از یک طراحی متفاوت بهره خواهند برد، اما آنچه در تصویر مشاهده می‌کنیم شباهت زیادی به دو نسل قبلی دارد.

هنوز مشخص نیست که این تصویر واقعا مربوط به نسل بعدی تلفن هوشمند جدید از سری گلکسی اس سامسونگ باشد، اما با فرض اینکه این طراحی واقعی است نظر شما درباره Galaxy S5 چیست؟

به هر حال باید تا ۵ اسفند ماه منتظر ماند و دید سامسونگ از چه محصولی رونمایی خواهد کرد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده