یک هفته با اپل - هفته نامه ویدیویی NIC

یک هفته با اپل - هفته نامه ویدیویی NIC

تیم تولید محتوای NIC برای اولین بار در میان وب‌سایت‌های پارسی زبان اقدام به انتشار هفته نامه ویدیوئی با عنوان یک هفته با اپل کرده است. از ابتدای راه اندازی وبسایت APPLE-NIC واحد رسانه تصویری NIC به تولید محتوای آموزشی و بررسی‌های تخصصی پرداخته است، اما با همت کاربران خوب  طی هفته های گذشته اقدام به انتشار خبرنامه تصویری  یک هفته با اپل  نمودیم.

یک هفته با اپل شنبه هر هفته منتشر شده و شما می توانید اخبار و رویدادهای مهم, پیرامون شرکت اپل را در طی هفته گذشته در این ویدیو مشاهده نمایید.

ویدئوی پیش روی شما شماره 6 ششم این هفته نامه می باشد:

بدون شک کاستی ها و ایراداتی در تولید این محتوا وجود دارد که آماده دریافت و پاسخ به نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

برای استفاده این ویدئو در وبسایت خود می توانید از کد زیر استفاده نمایید:

<iframe width="640" height="400" src="http://www.apple-nic.com/apple-video.html?task=get.embed&amp;id=254&amp;width=640&amp;height=400" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

مژده: برگزاری مرحله دوم قرعه کشی NIC طی هفته های آینده که در می توانید زمان اعلام و نحوه شرکت در آنرا در زومیت دنبال کنید.

مژده: راه اندازی بازارچه و حراجی محصولات اپل در وبسایت NIC  در تاریخ ۲۸ مهرماه و مناقصه ۲ عدد آیفون 5 اس ۱۶ گیگابایت با قیمت پایه 999 هزارتومان (نحوه شرکت در مناقصه و استفاده از بازارچه برای خرید و فروش کالای خود را نیز در زومیت طی روزهای آینده دنبال کنید.)

انتهای رپورتاژ آگهی/

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده