سامسونگ رسما ساعت هوشمند Galaxy Gear را برای 13 شهریورماه تایید کرد

سامسونگ رسما ساعت هوشمند Galaxy Gear را برای 13 شهریورماه تایید کرد

یکی از مدیران ارشد سامسونگ در مورد ساعت هوشمند جدید این شرکت با نام Galaxy Gear صحبت نموده و هفته آینده را برای معرفی آن تایید کرده است. پیش از این نیز شایعات، 4 سپتامبر یا 13 شهریور را برای معرفی ساعت هوشمند سامسونگ اعلام کرده بودند.

کنفرانس Unpacked سامسونگ همچون سال‌های گذشته، پیش از شروع نمایشگاه IFA 2013 در برلین برگزار می‌شود. پیش از این مطمئن بودیم که قرار است در این مراسم از گلکسی نوت 3 رونمایی شود و شایعات بسیاری نیز به ساعت هوشمند در کنار این فبلت اشاره داشتند. حال مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ به نام لی یانگ-هی به رسانه Korea Times گفته است که ساعت هوشمند جدید این شرکت دارای صفحه نمایش غیرمنعطف بوده و از سیستم عامل اندروید بهره می‌برد.

صفحه نمایش غیرمنعطف به همراه سیستم عامل اندروید

لی، نام Galaxy Gear را نیز برای ساعت هوشمند سامسونگ تایید نموده است. او گفته که شرکت‌اش مطمئن است که Gear جایگاه ویژه‌ای را در صنعت موبایل بدست خواهد آورد. او به این موضوع نیز اشاره کرده که Galaxy Gear در واقع یک نسخه اولیه برای کشف میزان پتانسیل بازار است و هدف سامسونگ عرضه گسترده آن نیست.

آقای لی در ادامه مصاحبه خود، برنامه این شرکت برای معرفی تلفن/تبلت هیبریدی گلکسی نوت 3 در 13 شهریور ماه را نیز تایید کرده است.

او در نهایت شایعات مربوط به تلاش سامسونگ برای خرید بلک-بری را رد نموده است.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید