جمع بندی اتفاقات دنیای فناوری در سال 1389

جمع بندی اتفاقات دنیای فناوری در سال 1389

وب سایت زومیت با هدف اطلاع رسانی اخبار مرتبط با دنیای فناوری و ارائه مقالات راهنمای خرید در سال 1389 شروع به کار کرد، تیم زومیت از ابتدای شروع به کار، تمام سعی خود را کرد تا اطلاعات مفید و کاربردی به بازدیدکنندگان ارائه دهد. با توجه به پایان سال 1389 شمسی برآن شدیم تا جمع بندی از اتفاقات و اخبار مهم دنیای فناوری در سالی که گذشت ارائه دهیم. در این مقاله مروری بر وقایعی که گذشت خواهیم داشت، گزارشی از فعالیت های زومیت در سال 1389 ارائه خواهیم داد و در نهایت نیز پربازدیدترین مقالات زومیت را مرور خواهیم کرد.

این مقاله در چند صفحه تقسیم بندی شده است در صفحه اول راهنماهای خرید براساس شاخه های مختلف دسته بندی شده اند، در صفحه دوم 25 مقاله پربازدید سال 1389 انتخاب شده اند و در صفحه آخر نیز گزارشی از آمار بازدید وب سایت زومیت به همراه نتایج نظرسنجی های انجام شده در سال 89 جمع آوری شده است. پیش از شروع مقاله از شما کاربران عزیز خواهشمندیم انتقادات و پیشنهادات خود در رابطه با کلیه مسائل و موارد مرتبط با وب سایت زومیت از طریق بخش نظرات که در انتهای همین خبر وجود دارد به اطلاع ما برسانید تا با بکارگیری نظرات شما دوستان سطح کیفی وب سایت را افزایش دهیم.

در سالی که گذشت، سعی کردیم با ارائه مقالات مختلف علمی، کاربران را از اطلاعات اشتباه و نادرستی که از جانب فروشندگان و برخی از تولید کننده ها ارائه می شوند، آگاه کنیم و بازدیدکنندگان سایت را با اصطاحات و مفاهیم مرتبط با محصولات الکترونیکی آشنا کنیم. در ادامه برخی از این مقالات براساس شاخه های مختلف دسته بندی شده اند. این مقالات شما را با مفهوم و کاربرد اصلی امکانات مختلف وسایل الکترونیکی آشنا می کند تا با آگاهی کامل بهترین انتخاب را داشته باشید:

به خاطر داشته باشید همیشه می توانید به راحتی از طریق بخش راهنمای خرید به مقالات مرتبط با این موضوع دسترسی داشته باشید.

راهنمای خرید تبلت

{loadposition 1389tablet}

راهنمای خرید سخت افزار

{loadposition 1389hardware}

راهنمای خرید صوتی و تصویری

{loadposition 1389tv}


25 مقاله پربازدید زومیت در سال 1389

در ادامه 25 مقاله پربازدید زومیت که در سال 1389 منتشر شدند را به ترتیب بازدید مشاهده خواهید کرد:

{loadposition 1389top}


آمار بازدید زومیت در سال 1389

وب سایت زومیت با هدف ارائه مقالات راهنمای خرید و کمک رسانی به کاربران محترم سایت در راستای انتخاب بهترین گزینه در 6 شهریور 1389 رسما فعالیت خود را آغاز کرد. با لطف و عنایت خداوند منان در این فاصله زمانی 7 ماه توانستیم نظر بسیاری از علاقمندان دنیای فناوری را به خود جلب کنیم در ادامه گزارشی از بازدید www.zoomit.ir مشاهده خواهید کرد:

براساس گزارش Alexa رتبه وب سایت zoomit.ir در تاریخ انتشار این مقاله:

  • در ایران: 1,311
  • در جهان: 71,318

zoomit_alexa

براساس گزارش Google Analytics وب سایت زومیت در هفت ماه گذشته:

  • 350,022 بازدیدکننده
  • 645,019 صفحه بازدید شده

zoomit_analytics

نظرسنجی ها

سیستم نظرسنجی زومیت طوری طراحی شده است که هر کاربر نتواند و یا به سختی بتواند درهر نظرسنجی بیش از یکبار شرکت کند و این موضوع باعث می شود نتیجه نظرسنجی ها واقعی باشد. در ادامه لیست نظرسنجی های انجام شده در سالی که گذشت را مشاهده خواهید کرد جهت مشاهده جزئیات بیشتر هر نظرسنجی روی آن کلیک نموده تا وارد صفحه مربوطه شوید:

{loadposition 1389poll}

در پایان ضمن تشکر از حضور گرامی همه کاربران و دوستان عزیز خواهشمندیم ما را از نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود محروم نسازید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده