آیا در کامپیوتر خود انبوهی از فایل ها را دارید که بی استفاده و در حال خاک خوردن هستند؟ با گوپاس از آن‌ها درآمد کسب کنید

آیا در کامپیوتر خود انبوهی از فایل ها را دارید که بی استفاده و در حال خاک خوردن هستند؟ با گوپاس از آن‌ها درآمد کسب کنید

آیا در کامپیوتر خود انبوهی از فایل‌های مختلف را دارید که بی استفاده و در حال خاک خوردن هستند؟  تا به حال به این موضوع اندیشیده‌اید که می‌توان از این فایل ها کسب درآمد کرد؟ حتما با سمساری‌ها آشنا هستید! مکانی که مردم کالای دست دوم خود را برای فروش به دیگری در آنجا قرار می‌دهند. با سرویس گوپاس که در زمینه خرید و فروش فایل‌ها بصورت آنلاین فعالیت می‌کند آشنا شوید.

وب سایت تازه گوپاس که در واقع نوعی سمساری فایل‌‌های الکترونیکی است به شما کمک می‌کند تا فایل‌های خود را به دیگران به فروش برسانید، البته به شرطی که فایل شما قوانین کپی رایت را نقض نکنند. گوپاس این کار را بهتر از سمساری‌های محلی انجام می‌دهد، چون از طریق آن می‌توانید هر تعداد فایل که بخواهید را برای فروش عرضه کنید. مهم‌تر از آن نیز امکان فروش یک فایل به چندین کاربر و برای چندین مرتبه است.

فایل شما برای همیشه در گوپاس باقی می‌ماند و شما می‌توانید هزاران هزار بار آن را به فروش برسانید.

شما می‌توانید فایل‌های مختلف در زمینه‌های متنوع مانند پروژه‌های دانشگاهی، پروژه کارآموزی، پروژه کارآموزی، یک مقاله، یک قالب رزومه کاری، یک کد برنامه نویسی، یک عکس زیبا و هر نوع فایلی که دلتان بخواهد را در گوپاس به فروش برسانید. اگر بدنبال فایل خاصی باشید نیز می‌توانید محتوای مورد نظر خود را از دیگران خرید کنید.

گوپاس ارزش این را دارد که یک خانه تکانی به کامپیوتر خود داده و فایل‌های با ارزش خود را برای کسب درآمد آماده کنید. یادتان باشد که هر چقدر فایل شما با ارزش‌تر باشد، میزان فروشش آن نیز بیشتر خواهد شد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده