اپل تولید آیفون ۵ را کاهش داد تا کیفیت آلومینیوم بدنه دستگاه را افزایش دهد

اپل تولید آیفون ۵ را کاهش داد تا کیفیت آلومینیوم بدنه دستگاه را افزایش دهد

بلومبرگ گزارش کرده است که تولید آیفون ۵ اپل کاهش یافته و به آهستگی دنبال می‌شود تا اپل برروی بهبود کیفیت آلومینیوم بکار رفته در بدنه این تلفن، بهبودهایی را اعمال کند تا استحکام بدنه آیفون‌های بعدی ارتقاء یافته و به راحتی خراشیده نشوند. 

همانطور که پیش‌تر در زومیت خواندید، بسیاری از خریدارن آیفون ۵ از ساییده شدن سریع و خط و خش پذیری آسان آیفون ۵ شکایت نموده‌اند. اپل در پاسخ به این مشتریان گفت بود که این موضوع عادی است!

اما به نظر می‌رسد این شرکت تمام تلاش خود را بکار گرفته تا بیش از این موجب ناراحتی خریداران آیفون ۵ نشود و تولید این محصول را کاهش داده تا کیفیت بدنه را بهبود بخشد.

این موضوع طبیعی است که آلومینیوم خط و خش برداشته و یا در اثر تماس با یک جسم سخت خراشیده و ساییده شود اما مشکل آنجاست که برخی از خریدارن آیفون بلافاصله پس از باز کردن جعبه و خارج نمودن آن از پوشش‌های محافظ و دقیقا زمانی که هنوز اصلا از تلفن استفاده نکرده بودند، متوجه خراشیده شدن تلفن خود شده‌اند. این امر به هیچ وجه قابل توجیه نیست و اپل حداقل در تلاش است تا آیفون‌هایی که به دست مشتریان می‌رسند چنین مشکلاتی را نداشته باشند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده