سامسونگ ساخت تیزر تبلیغاتی جدید ضد اپلی خود را آغاز کرد

سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۶
مطالعه 2 دقیقه
رای دادگاه منقاشه اپل و سامسونگ، مانع اجرای کمپین‌های تبلیغاتی و ضد اپلی این شرکت کره‌ای نشده است. به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد یک تبلیغ دیگر شبیه آنچه پیش‌تر اجرا کرده بود را تهیه و پخش کند. کمپین قبلی سامسونگ کاربران اپل را در صف‌های طولانی پشت فروشگاه اپل نشان می‌داد که وقتی محصولات سامسونگ برایشان نمایش داده می‌شد، شگفت‌زده می‌شدند. محل تهیه آگهی تبلیغاتی جدید سامسونگ در لس‌انجلس است. تصاویر مربوط به برپایی مکان فیلم‌برداری را در ادامه مشاهده می‌کنید.

فردا اپل رسما از تلفن جدید خود که آیفون ۵ نامیده می‌شود پرده‌بردای می‌کند و سامسونگ نیز تمام تلاش خود را می‌کند تا مشتریان اپل را به سمت خود جلب کند. این شرکت کره‌ای در حال برپایی یک فروشگاه جعلی و دکور شبیه به فروشگاه اپل است تا آگهی تبلیغاتی جدید خود را در آن مکان تهیه کند. این فروشگاه ساختگی در لس‌آنجلس در حال آماده سازی است و در آن از محصولات تقلبی و شبیه به آنچه در فروشگاه‌های اپل یافت می‌شود، استفاده شده است.

در ویترین‌های این فروشگاه محصولات شبیه بر ابزارهای مبتنی بر iOS، کامپیوترهای شبیه به مک و دیگران محصولات اپل چیده شده‌اند و اطلاعات نادرستی نیز در مقابل آنها قرار داده شده است. حتی آیکان نرم‌افزارهای شبیه به نرم‌افزارهای اپل نیز برروی پنجره‌ها چاپ شده است.

در این فروشگاه سعی شده تا همه محصولات اپل با کیفیت پایین به نمایش درآیند. هنوز مشخص نیست که در تبلیغ جدید سامسونگ کدام یک از محصولات اپل مورد حمله قرار خواهند گرفت اما بدون شک وقتی این تیزر تلویزیونی تهیه شود ارتباط بین اپل و سامسونگ بیش از پیش، شکرآب خواهد شد.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود