امکان اضافه کردن اکانت جیمیل به سرویس ایمیل یاهو میسر شد

جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۵
مطالعه 1 دقیقه
شرکت یاهو حدود دو ماه پیش اعلام کرد که از سرویس ایمیل‌های شخص ثالث نیز در سرویس ایمیل خود پشتیبانی خواهد کرد؛ اما در بین این سرویس‌ها خبری از جیمیل نبود. حال این کمپانی اعلام کرده که از پس کاربران می‌توانند جیمیل خود را نیز به این سرویس اضافه کنند .
تبلیغات

 سرویس ایمیل یاهو که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار است اعلام کرده که از این پس کاربران می‌توانند به منظور مدیریت راحت‌تر، جیمیل خود را نیز به سرویس ایمیل یاهو اضافه کنند. پیش از این امکان اضافه کردن اکانت‌های هات‌میل، اوت‌لوک و AOL فراهم شده بود. 

جیمیل که یکی از رقبای سر سخت یاهو به شمار می‌رود، همانند یاهو دارای کاربران و طرفداران زیادی است و حال کاربران می‌توانند از امکانات جیمیل با طعم یاهو لذت ببرند! یاهو به منظور راحتی کاربران ۲۰۰ ایمیل آخر از اکانت جیمیل کاربران را در سرویس ایمیل یاهو بارگذاری می‌کند؛ البته قابلیت دسترسی به تمامی آرشیو های جیمیل از جمله ضمیمه‌ها فراهم شده است. علاوه بر این، قابلیت جستجوی سریع و اتوماتیک بر اساس تاریخچه بین مخاطبان و ویژگی لاگین بر اساس کد به جیمیل در سرویس ایمیل یاهو نیز اضافه شده است. 

قابلیت اضافه کردن اکانت جیمیل به سرویس ایمیل یاهو از امروز در هر دو نسخه‌ی اندرویدی و iOS و همچنین نسخه‌ی وب یاهو فراهم شده است. 

لینک دانلود

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات