تماشا کنید: سیر تحول دوچرخه در طول تاریخ

تماشا کنید: سیر تحول دوچرخه در طول تاریخ

بی‌شک چرخ را باید یکی از بزرگ‌ترین یافته‌های بشر خواند. بشر موفق شد با استفاده از چرخ وسایل نقلیه‌‌ی بسیاری را ساخته و مورد استفاده قرار دهد. یکی از این وسایل نقلیه دوچرخه است. در ادامه می‌توانید سیر تحول دوچرخه در طول تاریخ را در یک ویدیو دو دقیقه‌ای ببینید.

 دوچرخه یکی از پرکاربردترین وسایلی است که انسان موفق شده آن را بسازد. با وجود پیشرفت روز افزون فناوری و استفاده از وسایل نقلیه‌ی مدرن‌تر، بازهم شاهد این موضوع هستیم که بشر از نمونه‌های پیشرفته‌تر این وسیله که با فناوری روزافزون همخوان شده، استفاده می‌کند. به طور حتم بشر از ابتدا دوچرخه را بصورت یک وسیله‌ی نقلیه با دو چرخ مورد استفاده قرار نداده، بلکه این وسیله در طول زمان بهبود یافته و به شکل امروزی آن درآمده است.

دوچرخه به اندازه‌ای در صنعت خودروسازی اهمیت دارد که حتی برخی از کمپانی‌های خودروسازی نام آشنای کنونی، از ساخت و تولید دوچرخه به وضعیت کنونی رسیده‌اند.

 شاید در شماری از فیلم‌ها و سریال‌های تاریخی دیده باشید که دوچرخه‌های قدیمی از انواع وسایل اضافی مبرا بوده و کاملا بی آلایش هستند. در ادامه می‌توانید ویدیویی را مشاهده کنید که توسط تالیس وسترگارد تهیه شده و در آن می‌توان به روشنی سیر تحول دوچرخه‌ها را مشاهده کرد:

لینک دانلود

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید